» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Hey Gönül Her gün akşam olduğunda Gülün rengi solduğunda Bir başıma kaldığımda Yokluğun kanar soluğumda Hey gönül darda mısın Benden uzaklarda mısın Gönlüm akşamları yaşar Sen kederde gamda mısın Karlar yağar saçlarıma Çığlar düşer yollarıma Uzanmadan kollarına Sensizlik büyür sol yanımda Upload resim kelebek Nazlican 201309171215 j
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:18:59

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Ayrılık Sana uzaktan bakıyor gözlerim artık Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın Yollar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:26:03

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Senden Haber Yok Gece hep aynı gece Yine senden umut yok Dilimde aynı hece Ne gün geçer ne de gece Senden hala bir ses seda yok Düştüm dipsiz bir kuyuya Elimden çeken yok Uçsuz bucaksız çöldeyim Aylardır sana hasretim Ne serap ne de hayalin Senden bir damla su yok Yara hep aynı yara Yine senden ilaç yok Yüreğimd
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:40:40

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • vayyy vayyy supersınnnn Nazlı hoşgeldınnnn
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:47:11

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok teşekkürler canım arkadaşım Hoşbulduk gari
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:52:31

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Yar UNUTAMADIM özür dilerim Sözümü tutamadım Gönlümü avutamadım Meğer ne çok sevmişim Yar unutamadım Sevdan beni bir güldürür Şu ömrümü söndürür Her günümü zule döndürür Yar unutamadım Sır edip susamadım Gün geldi coşamadım Gözlerinin ışığını yar unutamadım Bu Cevap Nazlı CAN Tarafından 17 09 2013 125839 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.09.2013 12:54:51

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Onun olmaya hakkım yok Sevda yolum taşla dolu Onsuz olmama imkan yok Yok mu bunun orta yolu tanrım Bir yaşadım bin ödedim Bitmiyor sevda nöbetim Hem yanımda hem hasretim Yok mu bunun orta yolu tanrım Ya söküp al yüreğimi tanrım tanrım Ya bana yaz sevdiğimi tanrım tanrım Sevdim sevildim suç oldu Sevgisiz hayat güç oldu Hem geç oldu hem güç oldu Yok mu bunun or
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.09.2013 13:11:56

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • ALINTI Nazlı CAN Demişki Yar UNUTAMADIM özür dilerim Sözümü tutamadım Gönlümü avutamadım Meğer ne çok sevmişim Yar unutamadım Sevdan beni bir güldürür Şu ömrümü söndürür Her günümü zule döndürür Yar unutamadım Sır edip susamadım Gün geldi coşamadım Gözlerinin ışığını yar unutamadım Bu Cevap Nazlı CAN Tarafından 17 09 2013 125839 Tar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.09.2013 12:16:07

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Beni Böyle Sev beni böyle sev seveceksen olduğum gibi göreceksen girme ömrüme girme gönlüme ne dertliymiş bu diyeceksen sen dert nedir ne bilirsin sen gönlümde kabe sen meleksin sen herşeysin sen ümitlerimin tek kaynağı sen aşkın bence taa kendisisin sevme diyemem sevde diyemem sende dertli ol diyemem beni böyle sev seveceksen kalbim senin gir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.09.2013 12:22:19

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • huuu huuu komşuuu kızzzz gel pencereden pencereye sohbet edelımmmmmmmm çay demledimm kek yaptımmm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.09.2013 18:12:15

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • yarim senden ayrılalı hayli zaman oldu gel gel bak gözümden akar yaşım ab ı revan oldu gel gel böyle molur küsüp gitmek seni seveni terk etmek haram oldu yemek içmek işim figan oldu gel gel kul aşık bekler varmaya varıpta haber sormaya yetiş namazım kılmaya seni seven öldü gel gel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.09.2013 14:54:56

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı