» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Pariza

• Feminist Kadınları Nasıl Bilirsiniz Buradan yola çıkarak hukukçular ve hukukseverler tarafından feminist kadınların nasıl tanımlandığıalgılandığı ve hangi yönde olursa olsun bu tanımlamalarının dayanaklarıgözlem verileri konusunu tartışmanın yararlı olduğunu düşünüyorum Evetfeminist kadınları nasıl bilirsiniz Feministlerin toplum nezdinde kötü imajı var mı Varsa neler Gerekçesi Saygılar Bu Konu
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 31.07.2009 01:40:51

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Sevgili Pariza öncelikle aramıza hoşgeldin Öncelikle Feminis kadınların neden var olduklarına bakmalı ve irdelemeli Kısa özet olarak baskıcı ve aptal erkeğin karşısında kendini ifade etmesi ve kendi ayakları üzerine duran kadının varlığıdır Herşeye isimler takarak anmak doğru olmasa da bir oluşum varsa nedensiz sebepsiz değildir İllada Feminis kadın nasıldır sorusuna iyidir hoştur diyeceğim çünkü
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 31.07.2009 15:38:01

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Feminstliği erkeğin kadına uyguladığı psikoljik baskının zaman içinde kadının kendisini tanımasıyla ortaya çıkan varoluşun haykırılışıdır Kadının kendisini bulması erkeğin iki adım arkasında yürüyen bir köle değil onu peşinden sürükleyecek bir güç olduğunun farkına varmasıdır diye açıklayabiliriz Karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmeyeceksin zihniyetinin yok oluşudur Kadını varoluşuna diri
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2009 01:18:15

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Pariza merhaba hoşgeldin Güzel bir soru bu derece yanlış algılanan bir konuyu açtığın için öncelikle teşekkür ederim YAZMADAN ÖNCE SANA BİR SORU SORMAK İSTİYORUM HUKUKCULAR FEMİNİST KADINLARI NASIL TANIMLIYOR BUNU BELİRTİRSEN ÇOK SEVİNİRİM ÇÜNKÜ HUKUKCULARIN TANIMLARINI BEN BİLMİYORUM BİRDE HUKUKSEVERLER KİMLERDİR Düşünceme gelince Feminist kadın haklarını savunan kadındır Salt kendi hakkı üzerind
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2009 01:33:56

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Nasıl bilirim bir kısmı erkek düşmalığı yapıyor bir kısmı etiket diye kullanıyor bir kısmı çıkar ilişkilerinde kullanıyor ama kadınları örgütlemede kullananı pek görmedim görmek ve bakmak başka derseniz ikisinide biliyorum ama yok kadına kendi ayakları üstünde durmayı öğretin gerektiğinde tekmeyi o vursun Tekme yiyen hep kadın olmasın hiç olmasa daha iyi tabii Bu Cevap bahaca Tarafından 02 08 2009
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2009 02:50:29

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bahaca Demişki Nasıl bilirim bir kısmı erkek düşmalığı yapıyor bir kısmı etiket diye kullanıyor bir kısmı çıkar ilişkilerinde kullanıyor ama kadınları örgütlemede kullananı pek görmedim görmek ve bakmak başka dersenizikisinide biliyorum ama yok kadına kendi ayakları üstünde durmayı öğretin gerektiğinde tekmeyi Sevgili bahaca demiştim ki Aslında Feministlerin değindikleri konular her ne kadar kadı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2009 21:06:32

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Asia aynı şeyleri söylüyoz ama görmemişsin görmek başka bakmak başka misali ayakları üstünde duran durabilen kadını severim feministi toplum yazdıklarım gibi görüyor hatta lezbiyen tercihini gizlemede kullanıyor diyenlerde var bunun bir kısmıda bayandır
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.08.2009 00:02:56

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Kızım bazen derki anne bu erkek işi neden kızım derim senin benim gücüm yetmezmi bu işi yapmaya derim Erkek işi diye yapmak istediklerine uzaktan bakar sırtından atarsan ilerde uafak bir sendelemede yanında erkek olsun istersin kendi ayaklarının yerine onun ayaklarının üstünde durursun O da seni hep güçsüz zavallı görür ve kendini önemsemeye başlar niğmetten sayar sonrasında seni ezmeye başlar am
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.08.2009 00:47:20

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Filizcim bırak erkek işi diyerek başından atsın Kadınlık biraz da zeka işi Kendini nimetten sandıracaksın işi üzerine yıkacaksın Eğer işi omuzlanırsan iş herzaman sana kalır o ayacıklarını uzatıp otururken sen çabalıyor olursun akıllı ol Onlar duymasın laf aramızda kendi kendine söyle ben yaparım ama yapmıyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.08.2009 02:30:25

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bahaca Aynı şeyleri söylemiyoruz iyi oku istersen Senin hangi kadınları sevdiğinin üzerinde durmadım zaten Nasıl bilirim diyerek bir kısmı erkek düşmanlığı yapıyor diyorsun kendi düşüncen gibi yazmışsın Yazdıklarında benim söylediklerimi kasdediyorsan o zaman cümleleri doğru kuracaksın Aklından geçeni yazamıyorsun o halde
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.08.2009 02:36:41

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • peki siz istediğiniz düşünün bende ifade özürlü olayım sorun değil
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.08.2009 02:48:05

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı