» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • ULUSLARARASI ACİL NUMARA Eğer telefonunuz kapsama alanı dışıdaysa ve acil bir durum var ise 112yi çevirin Varolan herhangi bir network bulunup yardım isteyebilirsiniz Daha enteresanı tuş takımınız kilitli olsa dahi 112 çevrilebilir EĞER UZAKTAN KUMandALI ARAÇ ANAHTARINIZI ARACINIZDA KİLİTLİ UNUTURSANIZ Aracinizin yedek anahtari baska birinde varsa aradaki mesafe ne olursa olsun o kisiyi cep telef
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.03.2009 13:23:15

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sağlık Telefona SOL kulağınla cevap ver Günde İKİ kere kahve içme SOĞUK su ile hap alma Akşam 8ten sonra YEMEK yeme Tükettiğin YAĞLI gıdaların miktarını azalt Sabahları daha çok akşamları daha az SU iç Cep telefonu BATARYAları ile mesafeni uzak tut UZUN süre kulaklık takma Gece 10 sabah 6 en ideal uyuma saatleridir Uyku öncesi İLAÇ aldıktan sonra hemen uzanma Şarjın SON çizgiye inmiş kadar az oldu
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.03.2009 13:25:18

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • AMAN DİKKAT Bu fotoğraf geçtiğimiz hafta sonu meydana gelen bir ev yangınından sonra çekildi Fotoğraftaki nesne bildiğimiz elektrik prizi ve prize takılı içinde metal bir parça bulunan bir kutu Mesajı gayrimenkul sigortası alanında çalışan bir arkadaşımdan aldım Okumaya değer bir yazı Bu göndermediğiniz takdirde listenizde bulunan birinin bu tür olaylardan haberdar olmadığı için aynı şeyleri y
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.03.2009 13:43:30

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Geçen aylarda ortaya çıkan dağda karda kaybolma olaylarından bir tanesi ölümle de sonuçlanmıştı Kaybolan kişinin yerini belirmek için uzun bürokratik çaba gerektiği söyleniyordu O olaydan önce de varmıydı yoksa yeni mi açıldı bu servis bilemiyorum ama ben hemen denedim doğru çıktı İnsan sağlığını ve güvenliğini doğrudan ilgilendiren bence harika bir hizmet Siz de deneyiniz Birgün işinize yarayabil
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.03.2009 14:04:41

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • 2918 NOLU TRAFİK YASASI BUNU BİLMELİSİNİZ Trafik Yasası Herhangi bir trafik kazası sonrasında bir hastaneye özel veya devlet gittiğinizde veya getirildiğinizde size veya yakınlarınıza 2918 nolu yasayı bilmediğiniz zannedilerek Yapilacak mudahele ve tedavi ucretlerini odeyeceginize dair su belgeyi imzalayin teklifi ile karsilasirsiniz… Ancak siz Bu belgeyi imzalamam bana mudahele ve tedavi etmeyece
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2009 10:56:04

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı