» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜYORMU Biri nisanli biri metres hayati yasayan diğeride evli 3 kadin konusurken erkeklerine fantezi yasatmaya karar verir 3ü de ayni seyi giyecek ve ne oldugunu birbirine anlatacaktirseçtikleri kiyafet siyah deri bustiyer jartiyer ve siyah maske 2 gun sonra bulustuklarinda Once nisanli olan kadin anlatir Deri bustiyeri giydim jartiyeri taktim maskeyi de takip nisanlima kapiyi oyl
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.06.2009 23:10:03

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Demekki neymiş
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.06.2009 23:10:18

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Evli olana dönerler o da anlatir tildeBen de cocuklari anneme yolladim isiklari kistim jartiyer ve deri bustiyeri giyip maskeyi taktim kocama kapiyi oyle actigim Kesin kafasına taş düşmüştür Güzel paylaşım eline saglık
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.06.2009 23:31:25

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yemeğini yemeyen kişi sevişmez yemekte ne var diyen bence en gerçekçi yanıtı verendir Herşeyin kalıcı olanı insan huzur verendir Birisi metres ne zaman gideceği bilinmez ne yaşarsan çabuk yaşa yanına kar kalır Nişanlı olansa geleceği garanti değildir ne yaşarsan yanına kar kalır evliysen önce yemeğin yiyecek sonra iki kadeh şarabın içecek sabaha kadar sindire sindire sevişeceksin nasıl olsa hep
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.06.2009 22:09:20

» Cevap Veren Pariza

• link href= http mehmetorhandurdu bloggum com yazi evlilik aski oldurur mu html EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ body EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ Deliler gibi âşık oluyorsun Demet demet güller alıyorsun Gül tadında sözler söylüyorsun Her gün bıkmadan usanmadan aşk şiirleri yazıyorsun Mektup yazmaktan mesaj göndermekten ellerin yoruluyor Şehrin gezmedik park ve bahçesi kalmıyor Ve Severek evleniyorsun İşte ne
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.11.2009 23:40:13

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Biz istiyorsak a dan z ye çok bahane buluruz O zaman aşkda sevgide ölür Bu Cevap bahaca Tarafından 02 11 2009 081420 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.11.2009 08:02:22

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Evlilik aşk öldürmez mezara gömer Cicim ayları bitikten sonraçoluk çocuk derken birde gecim derdi sorumlıluklar felan derken aşk meşk unutulur saygı ve görevler başlar hayat devam eder taki bir taşa rastlayana kadar Bu taş ya ayrılık yada en kötüsüdür taşsız günler dilerim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.11.2009 13:45:17

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili efsunum ve Ceylan güzel bir söz vardır bılmem bilirmisiniz Bekara karı boşamak kolaydır Öyle tahmin ediyorum ki Bu senede hep beraber bekar gezeriz Türkü söyleriz Sagyılar Merci
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.11.2009 10:14:17

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir bilene sormak danışmak en akıllıca olandır Evli biri olarak ben hergün aşk oluyorum Aşkım her geçen gün büyüyerek artıyor Evlilik aşkı öldürmüyor aksine dahada büyütüyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.11.2009 22:44:20

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı