» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • DOĞRU SÖZE NE DENİR SAYGILAR Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız Adam bunun üzerine Yanlış kadınla evlendim de ondan diye karşılık verir Ziglar bu anıyı aktardıktan sonra şöyle sorar Peki ya bu adam doğru adam mı Yani kadın doğru adamla mı e
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.02.2009 21:58:57

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Doğru insan sadece kişinin kendi ve eğer doğru ise yüreğindeki sevgisi Çok güzel bir paylaşımdı sağolun
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 13:51:55

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bende alyansımı sağ elime takıyorum Bir fark var Ben işaret parmağıma değil yüzük parmağıma takıyorum Doğru insanı bulduğuma inanıyorum Bunu fazla belli etmesemde
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 14:49:37

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • SEvgili aysu insanlar ne kadar doğru olsalarda mutlaka hayatlarında eyri insanlarlada karşılaşabiliyorlar Doğru olduğuna inancınızı kaybedinceye kadar bizdende mutlaka birşeyler gidiyor ama yinede doğruluk kazanıyor tecrübeyle sabit olunmuştur SEvgiyle kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 22:19:23

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Hayatımızdan bizden çalan tecrübeler öyle kirlenmiş ki insanlık öylesine değişmiş ki değerler Filiz hanım inanın şaşkınlıkların en dibindeyim Güneş elbet bir gün doğacak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 22:33:39

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili Aysu artık insanlarda gördüğüm iki yüzlülük hilebazlık düzenbazlık karşısında asla şaşkınlık yaşamıyorum Tam aksine dürüst insan gördüğüm zaman aaa böyle insanlarda varmış diyebiliyorum artık İnsanlar şimdilerde maskeli ve insanı insan yapan değerlerden uzaklaşmış durumdalar SEvgiyle kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 22:44:12

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Haklısınız Filiz hanım haklısnız Sevgi herzaman yoldaşınız olsun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 23:03:30

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Her zaman dogru ve doğruluktan yana olmaya çaliştim Ne kadarını basardım bilmiyorum Bildiğim bir şey var hiç bir zaman dogruluktan ve dürütlükten şaşmamak gerktiğidir Güzel yazı elline yüregimize saglık
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.02.2009 14:07:55

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı