» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • OKUDUKTAN SONRA MAILIN KIMDEN GELDIGINE BAKIN ISIN CIDDIYETINI DAHA NET ANLIYACAKSINIZ LÜTFEN DİKKAT Bir arkadasın is arkadaşlarından biri sinemaya gider yerine oturur bir şeyin battığını fark eder Kalkıp baktığında batan şeyin ucuna bir not iliştirilmiş bir iğne olduğunu görür Notta Gerçek dünyaya hoş geldin artik AIDS lısın yazildir Doktorlar iğneyi test eder ve AIDS virüsü taşıdığı ortaya çıkar
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2009 16:01:33

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Son günlerin Moda e Postası T C MERKEZ BANKASIndan bir uyarı Dağarcığınızda bulunsun Eğer bir gün ATM makinelerinden bir soyguncu tarafından para çekmeye zorlanırsanız PIN kodunuzu ters girmeniz halinde Örn 1234 yerine 4321 gibi Makine parayı veriyor ancak bu arada polis de çağırıyor Bu konuyu çok nadir kişinin bildiği için mümkün olduğunca çok kişiye bildirelim BİLGİNİZE BUNUN DOĞRU OLUP OLM
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2009 16:08:43

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Birgün Temele arkadaşının birinden yukarıdaki gibi bir mail gelmiş Gerçektende birkaç gün sonra gece yarısı Bizim Temele para lazım olunca tutup evine en yakın bir bankanın ATM sine gider Tam kartını soktuğunda arkasında bir gölge hisseder dönünce birde ne görsün Eli bıçaklı hırpani bir adam Bütün parayı çek ve bana ver der Temelin hemen aklına arkadaşından aldığı mail gelir ve içinden kıs k
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2009 16:10:28

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • SU… Bu yazı Y Doç Dr Cemalettin CAMCI tarafından hazırlanmıştır Dün gece eve dönerken su almak üzere markete uğradım görevliye şöyle sordum 15 lt su var mı Ama Turkuaz Damla dışında lütfen Turkuaz çıktığından beri bu şekilde su alıyordum artik Para verip kötü su içmeye hiç niyetim yok Marketteki adamın dediklerini aynen aktarıyorum Abi ben o sudan satmıyorum İnan ki gelen müşterilerden onda doku
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.04.2009 11:01:43

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Cevapsız aramaya geri dönerken dikkat 393 ü aklınızda tutun yeter Cep ya da Sabit telefonunuza 39319326 ile başlayan numaralardan 39319326xxxx gelen cevapsız aramaları dikkate almayınız ve kesinlikle geri aramayınız Yeni bir dolandırıcılık yöntemi olan bu yöntem ile telefonunuz bir kez çalıyor ve kapanıyor Siz cevapsız çağrıyı gördüğünüzde numarayı geri arıyorsunu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.11.2009 22:49:51

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • 2918 Nolu Yasa Yasayı Bilmekte Yarar Vardır Kimsenin Başına Gelmesin Ama Diyelim Ki Trafik Kazası Geçirdiniz Yaralı Var Hastaneye Gittiniz Yapılacak Müdahale Ve Tedavi Ücretlerini Ödeyeceğinize Dair Şu Belgeyi İmzalayın Teklifi İle Karşılaşırsınız Ancak Siz De Bu Belgeyi İmzalamazsam Bana Müdahale Ve Tedavi Etmeyeceğinize Dair Bir Belgeyi İmzalayıp Getirin Dediğiniz anda Hastanenin Bütün
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.11.2009 00:35:53

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı