» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan beray

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş Koyun gibi yatmayacak kımıl kımıl olacak yatakta Aklını başından alacak ama aklını sadece bununla yormayacak Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini ruhunu herşeyini Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin Kadın gibi kadın olacak kad
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.11.2011 14:16:40

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Sanki adam varmış gayrı de kadın seçeçekmiş
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.11.2011 08:50:32

» Cevap Veren beray

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • EĞER O kadar da önemli değildir bırakıp gitmeler arkalarında doldurulması mümkün olmayan boşluklar bırakılmasaydı eğer Dayanılması o kadar da zor değildir büyük ayrılıklar bile en güzel yerde başlatılsaydı eğer Utanılacak bir şey değildir ağlamak yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğer Yüz kızartıcı bir suç değildir hırsızlık çalınan birinin kalbiyse eğer Korkulacak bir yanı yoktur aşkların insan
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.11.2011 11:19:32

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Keşke bu kadar saçmalamasaymış
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.11.2011 12:14:27

» Cevap Veren beray

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • neden saçma buldun nazlıcan
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.11.2011 17:36:33

» Cevap Veren beray

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yaşayınca Anladım Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığınıkendimi bulduğumda anladım Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış Kendi yolumu çizdiğimde anladım Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat okuyarakdinleyerek değil Bildiklerini bana neden anlatmadığını anladım Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmez
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.11.2011 17:42:35

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Eline sağlık beray Can babayı severim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.12.2011 02:40:36

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir yolun varsa gidilecek sona bırakma… Bir sözün varsa dilden yüreğe hiç susma… Görmen gerekiyorsa birini git yanına… Okşaman gereken bir yürek varsa esirgeme elini… Hayat çok zalim An gelir Elini… gözünü… yolunu… yüreğini alır senden… O zaman istesende… Dokunamaz… Göremez… Gidemez… Söyleyemez olursun Can Yücel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.02.2012 13:08:36

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı