» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Çamaşır makinelerinde kireç koruyucu olarak kullanılan Calgona 1 yıl içersinde verdiğimiz toplam para ile koruduğumuz rezistansı 4 defa yenisi ile değiştirebileceğimiz gerçeği beni reklamın insanlar üzerindeki etkileri konusunda daha çok düşünmeye sevk etti Uzun zamandır Calgon ile ilgili reklamlar nedeniyle ben de bir çok tüketici gibi Makinemin rezistansında sorun yaşamamak için Calgon kullanan
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.07.2009 00:32:40

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • filizcan bilgilenderdiğin için çok sağol Gerçi biz 5 yıldır kullanmıyoruz ama bilmeyenler için özellikle marka esiri olmuş tüketiciler için gözlerini acaçak bilgiler Umarım faydalanırlar Mutlaka kullanmaları gerekiyorsa sodamatiklerde aynı işi görüyor
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.07.2009 12:38:09

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • senelerdir sodamatik kullanıyorum 13 senedir makinemde hiç bir bozulma olmadı Çamaşır makinesi tamircisinin talimatıyla kullanmıştım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.07.2009 21:04:53

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı