» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Öncelikle sevgili arkadaşım candostum dorukcanın babalar gününü kutlar oğlu ve yeni oluşacak olan biricik eşi ile birlikte daha nice babalar günü dilerim aynı zamanda dorukcan com sitesi üyelerinin babalar gününü kutlarım BABALARIMIZ Nasıl anne sevgisi kutsalsa Bir o kadar da yücedir baba duygusu Önce filizlenir körpe yürekte sevgisi Sonra Bire bin veren başak olur Yaprak olur dal olur Çiçek olur
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 00:43:48

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Tesekkür ederim arkadaşım İlk kutlayan kişi olarakta beni çok mutlu ettin Bende bütün babaların babalar gününü kutluyorum ve şu uyarıyıda yapma gereği duyuyorum Baba olmak çocuk yapmak demek değildir Baba olmak anne tarafından büyütülüp sadece cocuk savmek değildir Baba olmak görevini en iyi şekilde yapmak çocuğuna gereken ilgiyi sevgiyi göstermek sorumluğunu bilmek ve bir aile olarak herşeyi payl
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 00:57:46

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • KENDİ BABAMA GİDEMİYORUM ELLERİNİ TUTAMIYORUM SEN GÖRÜYORMUSUN BENİ BABA HANİ SORMUYORSUN HER ZAMAN SORDUĞUN SORUYU İLK ER NERDE DIŞARDA BABA GELECEK AZ SONRA SEN GÖRMELİYDİN SEN GÖRMELİYDİN BABACIM BU GÜNLERİ İLK ERİNİ GÖRMELİYDİN GÖZ BEBEĞİNİ GÖRMELİYDİN SANA YAKIŞIR BİR DELİKANLI ŞİMDİ HANİ ÖVGÜYLE ANLATTIĞIN MESAİ ARKADAŞLARIN VARDI YA İŞTE ORADA GÖZBEBEĞİN ŞİMDİ SEN GÖRMELİYDİN BUGÜNÜ BABAM Y
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 01:39:41

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • oy arkadaşım zaten sulu gözdüm yazın öylesine duygusal ve içtenki beni ağlattın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 02:58:08

» Cevap Veren sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • TÜM BABALRIN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLUYORUMM BABANIZ HAYATTA ISE MUTLAKA SIKI SIKI SARILIN UZAKSANIZ MUTLAKA TELEFON EDIN DARGINSANIZZZZ BARISINN KESKELER OLMASIN HAYATINIZDA CANIM BABACIM TAM IKI YIL OLDU SENI KAYBEDELI SENI COK AMA COK ÖZLEDIM HER BABALAR GÜNÜNDE BEN BILMEM BABALAR GÜNÜ FALAN DER BEKLEMIYORMUS GIBI YAPAR AMA ICTEN ICTEN NASIL MUTLU OLURDUN IKI YIL OLDU BABACIGIM IKI KOCA YIL
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 10:48:13

» Cevap Veren Ebrush

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bugünün ve geleceğin tüm babalarının babalar gününü kutlarım Asiacım eline sağlık Sözün bittiği yere noktayı koymuşsun Beni de ağlattın Keşke dememek için çok vaktimiz var biliyorum Anne baba kardeş arkadaş Gidince geri gelmiyor Zamanı geri alamıyoruz Bugünün değerini bilelim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 13:02:33

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Canım sevgi buketi kaç yaşında olursak olalım çocuk yine çocuk kaç yaşında olursa olsun anne baba yine anne baba Aynı bakışlar aynı duygular oluyormuş meğer Ben çok erken kaybettim babamı 27 yaşındaydım henüz daha doyamamıştım daha ona çok gururlar yaşatacaktım onunla daha çok anılarımız olacaktı ama olmadı Nur içinde yatsınlar Ebrushum hayatta hiç bir şey için vakit yok aslında Giden ben olsam ön
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.06.2008 21:23:14

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bütün babaların ve birircik bitaem babamın babalar gününü candan kutluyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.06.2013 15:30:52

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Teşekkürler
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.06.2013 12:10:59

» Cevap Veren Babacan

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Bugün senin günün BABAM kutlu olsun allah rahmet eylesinmekanin cennet olsungunahlarini af eylesinpeygamber efendimize komsu eylesinkabrin nur dolsun hediyeni veremedim sana babam yapabilecegim 3 ihlas 1 fatiha suresi okuyup ruhuna bagislamaktir Bu Cevap Babacan DOST Tarafından 16 06 2014 131517 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.06.2014 12:52:52

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı