» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Allaha şükürler olsun ki saçı gözükmemiş Kendini belki beni kandırabilirsin ama tanrıyı kandırabilirmsin Yanıtınız hayır olacağı kesin ancak bir insana baskıyla her ne yaptırırsan yaptır yaptırdığın her neyse yarım olacağı için ortaya böyle manzaralar çıkıyor Bu resimdeki kişileri yargılamıyor ve asla ayıplamıyorum Utanması gereken gerçek manada bu insanların bu hale gelmesini sağlayan gerçek yo
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 00:15:09

» Cevap Veren bilge

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bu resimlere diyecek bişey yok herşey ortada hep diyorlardı demek doğruymuş
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 23:05:39

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bence resimlere bakıp peşin fikirlere kapılmayalım Bunlar fotomontaj da olabilir Başı açık olanlar yapmıyor mu Başı açık olanlar yapar kapalı olanlar yapamaz diye bir kural da yok sanırsam Önemli olan toplumun kafa yapısın sağlıklı bir ortama taşımak fikri vicdanı hür aklı başında terbiyeli nesiller yetiştirmek olmalı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 23:12:43

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Öpüşenler çarşaflı olsaydı sesiniz bu kadar çıkarmıydı acaba seçim otobüsüne alır önce akp li diye tartaklar sonrada aaaa bizdenmiş der bağrınıza basardınız ön yargılardan öteye gitmeyen bir kafa yapısına sahip toplumla nereye kadar gidebiliriz Herşey şekilcilikden ibaret Gerçekliği ıspatlanmayan bir kaç resimle bu şekilde giyinmeyi tercih eden insanları yargılamaya kimsenin hakkı yok Bu gün kamp
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2009 00:06:30

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yorumlar tebessüm ettiriyor ve birazda karnınızla düşünüp karnınızla konuşuyorsunuz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2009 16:49:50

» Cevap Veren bilge

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • ben kendi adıma yargılamıyorum konu açıklık kapalılık değil ayrıca ayıp günah dediklerini uluorta yapmaları sorun bu yoksa kimse kimseye bişey diyemez açık veya kapalılık konusunda
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2009 02:19:24

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bu ayıp günahı herkez artık uluorta yapıyor ama nedense sadece şu an türbanıların resmini görüyoruz Konu gerçekten ayıplık günahlıksa bu konuya örnek olacak çok daha açık saçık fotoğraflar var onlardan konulabilirdi Konu ayıplık değil bu ayıbı türbanlıların yapması ve onların eleştirilmesi Biz türbansızlar çok masumuz ya
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2009 14:36:37

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Namus başı kapmakla veya başı açmakla olunamaz Namusun Tanrıya inanmakla veya inanmamaklada alakası yoktur Ben çok dinsiz insan tanıdım en inanmış dan daha namuslu ve onurlu olduğunu gördüm Namus kişilikle yürekle alakalı birşeydir Yukarıda resimlerin altına düştüğüm notu okumanı isterdim filizcan ama okumamışsın Yukarıdaki resimlerdeki kişileri ayıplamadım kınamadım O kişileri o hale sokan zihniy
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2009 23:35:38

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı