» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan kaRLos

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • ilkbahar yaz mevsim mevsim birkaç mektup birkaç resim yıllar geçse o bir isim unutulmaz unutulmaz Bu Cevap Murd dım Tarafından 25 09 2014 132609 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.09.2014 13:21:45

» Cevap Veren kaRLos

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çal dertli udum çal tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal şu gönlüm teselli bulsun 2x Hiç susma bu akşam çal ne olursun Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun Bir bildiğin varsa senin anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde söyle bana dertli udum 2x Ellerini kim tutuyor gözlerine kim bakıyor şimdi
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.09.2014 18:05:54

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • gözyaşım şarap olsa gençliğim harap olsa hergünüm azap olsa yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim ne emelim ne arzum kalmasa tek umudum erisem yudum yudum yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim yine seni Bu Cevap Nazlı CAN Tarafından 13 10 2014 123143 Tarihinde Düzenlen
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.09.2014 12:41:02

» Cevap Veren Krmurat

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Kırksekiz Saat Boyunca Ararsın Diye Bekledim Kısa da Olsa Bir Hatır Sorarsın Diye Bekledim Gece Diye Verdin Sözü Gündüze Kapadım Gözü Tam İki Gündür Gökyüzü Kararsın Diye Bekledim Sen Tutuşturdun Çırayı Sonra Uzattın Arayı Kendi Açtığın Yarayı Sararsın Diye Bekledim Dost O Ki Dostu Kayıra Akı Karadan Ayıra Şer Bildiğini Hayıra Yorarsın Diye Bek
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.10.2014 21:00:07

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Senden uzaklarda sanma mutluyum Perişan halimin sebebi sensin Senden uzalklarda sanma mutluyum Güzel gözlerine hasret doluyum m Bu günüm yayrınım herşey sensin Hasreti kalbime gömemiyorum Ben sensiz kendime yetemiyorum Sensiz doğan günü istemiyorum Bugünüm yarınım herşeyim sensin Dilimden düşmeyen dualarımda Her gece uykuda rüyalarımda Dilimden düşmeyen dualarımda Sönmeyen kor oldum can ocagımda B
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.10.2014 12:32:08

» Cevap Veren Babacan

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Adını Dağlara Yazdım Yarim Buğulu Camlara Kazdım Kışın Masal Dinlemek Zor YArim Hem Ağladım Hem Anlattım Gözyaşım Kaderdenmiydi Yarim Çektiğim Kaderdenmiydi İçtim Hep Ona Sarıldım Yarim Tek Dostum Kadehlerimiydi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.10.2014 08:59:50

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Uçup gittin buralardan canımın canı nerdesin Uçup gittin buralardan gözümün nuru nerdesin Gittiğin yol çok mu uzak dönülmeyen yerde misin 2 Gel yağmur ol gel gel rüzgâr ol gel Bulutlar yoldaşın olsun Allahım seni korusun Yolun açık aydın olsun turnalara tutunda gel Gel yağmur ol gel gel rüzgâr ol gel Bulutlar yoldaşın olsun Allahım seni korusun Yolun açık aydın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.10.2014 12:35:52

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Dualar eder insan Mutlu bir ömür için Sen varsan her yer huzur Huzurla yanar içim Çok Şükür bin şükür seni bana verene yazmasın tek günümü sensiz kadere ellerimiz bir ellerimiz bir vedalar denizler engeldir sevene bu sarkı kalbimin tek sahibine ömürlük yarima gönül eşime bahar sensin bana gülüşün cennet melekler nur saçmış aşkın yüzüne
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.10.2014 13:08:52

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Dualar eder insan Mutlu bir ömür için Sen varsan her yer huzur Huzurla yanar içim Çok Şükür bin şükür seni bana verene yazmasın tek günümü sensiz kadere ellerimiz bir ellerimiz bir vedalar denizler engeldir sevene bu sarkı kalbimin tek sahibine ömürlük yarima gönül eşime bahar sensin bana gülüşün cennet melekler nur saçmış aşkın yüzüne ALIN
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.10.2014 13:10:21

» Cevap Veren kaRLos

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen Baharsan Bende Yazım Baskasına Gecmez Nazım Yar Benı Sensız Çalamazsın Sen Mızrapsan Bende Sazım Yar Dağlarına Kar Olurum Yar Askına Bahar Olurum Yar İster İsen Yar Olurum Yar Olurum Yar Ağac Olsan Dal Olurum Çicek Olsan Bal Olurum Yar Gurbet Olsan Yol Olurum Seni Benden Alamazsın Yar Dağlarına Kar Olurum Yar Askına Bahar Olurum Yar İster İsen Yar Olurum Yar Olurum Yar Sen Zirvesin Bende Bulut
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.10.2014 18:04:03

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı