» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan mehmet

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • TÜRKÜ GÖZLÜM Kar yagiyor türkü gözlüm Kar yagiyor buralara Uzun hava agit gibi Dökülüyor bulvarlara Sen de gittin buralardan Böyle bir karli havada Okul bittikten sonra 95in yilbasinda Gelmis özlemistin beni Sarilmistin hiçkirikla Kar yagarken dilek tutmus Kar yemistin avucumda Nasil gittin türkü gözlüm Mahzun kaldim buralarda Gülüslerimiz geliyor Agliyorum buralarda Sen bir ögretmensin simdi 657
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.04.2008 01:32:40

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ayşegül Zalim Türkü Gözlüm Sen yokkken yüreğim öksüzdü Sevgide ilgide dilsizdi Ölü bir ruh idi beden Hasretin de her dem keder Gözlerimi kapadım aklım sende kaldı Türkü gözlerin beni ahh benden aldı Ama yoksun Hani yoksun ahhh Baktıgım her yerde sendin Sesin gitarın Güzel ellerin Ulaşamadığımda bükülür belim Üzülür kırılır incinirim http www izlesene com video muzik aysegul zayim turku gozlum 28
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.05.2010 22:54:16

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı