» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Akgul

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • SENİ ARIYORUM Bu şehrin bütün sokaklarına sinmiş yalnızlığım Sensizliğin köşe başındayım Avuçlarımda kırık dökük pişmanlıklar Avuntusuz çıkmazlara doğru yürüyorum Bütün umutsuzluğuma inat Yine seni arıyorum Dudaklarımda bildiğin o ıslık Sokak lambalarına sığınıyorum Hafiften bir yağmur ağlıyor benimle Bir deli rüzgar saçlarımda Yalnızlıktan üşüyorum Bulamayacağımı bile bile Yine
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2008 11:43:23

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yoksun Yokum Senin haricinde hiç kimse beni bu şekilde sevmemişti Sadece seninle olan ilişkimde biliyorum karşılıksız sevildiğimi Her geçen gün biraz daha zayıflıyordun Sadece sen ve babam biliyordunuz niyesini Senin dinlenmen gerektiği için hastaneye yatırıldığını söylemişti teyzem Ben yine anlamamıştım aneyim Babam da yoktu yanımda Sonra öğrendim Gece boyunca o kalmış seninle Ev soğuktu aneyi
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2008 17:31:28

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Aneyim Bir tek senin gözlerinde değerli olurdu çelimsiz bedenim Kendimi yitirdikçe sen var ederdin benliğimi Hayatın seninle olan bölümünü sonsuzluk sanıyordum Senin yaşamını düşsel ahlâkımın kaynağı olarak kabul etmiştim Gitme aney Yalvarıyorum gitme Yalvarıyorum Volkan Ertit ODTÜden Geliyorum kitabından alıntıdır
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2008 17:32:32

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yine seni arıyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.08.2013 18:11:43

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Hepsi çok güzel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.09.2013 12:40:36

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı