» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını kendimi bulduğumda anladım Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış Kendi yolumu çizdiğimde anladım Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat okuyarakdinleyerek değil Bildiklerini bana neden anlatmadığını anladım Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış Aşk pesinden neden yalınayak koştuğunu anladım Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerde
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.04.2008 14:38:27

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ayla Dikmen – Anlamazdın Sevilirken bilmedin mi Ben söylerken gülmedin mi Falımızda hasret var ayrılık var demedim mi Anlamazdın anlamazdın Kadere de inanmazdın Hani sen acı veren kalpsizlerden olamazdın Dilerim ki mutlu ol sevgilim Ben olmasam bile hayat gülsün sana Günahım boynunda ağlayan bir çift göz bıraktın arkanda Kalbim bomboş kaldı sanma Acılar geçer zamanla Aşka tövbe demem ben Görürsün
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.02.2010 15:30:06

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çocuk olmanın kiymetini genç olunca anladım Gençliğin kiymetini de her halde ihtiyar olunca anlarım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.02.2010 15:38:50

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı