» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • body Öğlen yediğim pilavın tadını hiç beğenmedim Yalnız tadı değil kıvamı da çok kötüydü O halde bu iş nasıl yapılıyor diye yazayım herkes bu engin bilgilerimden faydalansın istedim Efendim pilav yapmanın 4 aşaması vardır ayıklama ıslatma pişirme demleme Bu aşamalardan önce biraz ana maddemiz olan pirinçten bahsetmek istiyorum Beyler marketten alış veriş yaparken paketlerin üzerini okuma alışkan
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2008 01:23:53

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • yahu beyler bu kadarmı aptal mıki uzun ve çok detaylı yazmış sanıyorum canı sıkılmış ayrıca pilav için bu denli tefferuata da gerek yok yıllardır pişiriyorum kimse benim pilavım kötüdür demez ama benim yaptığımda hiç kötü değildir hele tereyağlısı mmmmm
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2008 22:32:26

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İstisnalar kaideyi bozmaz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.06.2008 18:31:06

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı