» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • DOGRU ERKEK Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis kadin lambayi kumlarin içinden çikarmisovalamis Lambadan cin çikmis ve Sadece bir dilek hakkin var iyi düsün öyle dile demis Kadin hiç tereddüt etmeden cebinden bir harita çikararak Bütün dünyada zulmün savasin açligin bitmesini istiyorum Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun Bu
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2009 12:39:54

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Cinde anlamış işinin ne kadar zor olduğunu o da kolayı seçmiş
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2009 14:31:52

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Erkeğin hası sarhoşken anlaşılırMIŞ Aksamdan kalma adam büyük bir basagrısı ile sabah uyanmıs Zorlukla gözlerini acıp yerinden dogrularak söyle bir etrafına bakınmıs Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor Yatagın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmis Aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmis Sevgilim günaydın Kahvaltın mutfakta Ben alısverise çıkıyorum e
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2009 13:18:16

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Şıp diye Adam tıklım tıklım dolu bir hipermarketteymiş Alışveriş eden çok güzel bir kadının yanına sokulmuş Afedersiniz hanımefendi karımı kaybettim bulamıyorum benimle biraz konuşur musunuz Güzel kadın tepkili bir şekilde Karınızı kaybetmenizle benim ne ilgim var Adam izah etmiş Rica ederim lütfen yanlış anlamayın Ne zaman güzel bir kadınla iki çift laf etmeye kalkışsam karım şıp diye damlar da
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2009 13:24:49

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıkar Ama erkeklerin nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu Peki bunu nasıl başaracaklardı Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Allaha dua etti Allahımlütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver Allah ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdiBöylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak bun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2009 23:06:30

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kadın sarışın mı Esmer mi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 10:14:56

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir Alman bir ingiliz birde temel barda oturmus bir yandan içip bir yandan karilarinin aptalligi konusunda sohbet ediyorlarmis Alman demis ki Benim karim Helga o kadar aptal ki geçen gün ucuzluk var diye marketten 300 Marklik et almis halbuki bir buzdolabimiz bile yok Ingiliz gülmüs O da birsey mi demis Benim karim Elizabeth daha da aptal Babasi çok zengindir geçen hafta kendisine 6000 Pounda ara
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 10:30:45

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı