» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan LUNA

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Cinsel bölgeye ağda çok hijyenik olmalı Cinsel bölgeye ağda çok hijyenik olmalı 19 yaşında genç bir kızım Ağda yaptıktan sonra vajinamın çevresinde sivilceler çıkıyor Çok korkuyorum İlerde kısır olur muyum S S Bursa Vücuttaki istenmeyen tüylerden arınmak için kullanılan ağda özellikle cinsel organların olduğu bölgelerdeki tüylerin alınması sırasında tüy diplerini açar ve mikrop kapmalarını kolayla
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.09.2011 12:02:21

» Cevap Veren LUNA

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Soru Sevgili Haydar abi biz ortaokul son sınıf öğrencisi beş kızız Bizi bu konularda bilinçlendirdiğiniz için teşekkür ederiz Bir şey sormak istiyoruz size Bir erkeğin penisinin uzunluğunun ayakkabı numarasının yarısıyla eşdeğer olduğu söylentileri var Bu doğru mudur Yanıt Sevgili kızlarım Mektubunuzu okurken bir hayli güldüm Önce olayı biraz karikatürize edelim Diyelim ki eve kız istemeye bir dam
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.09.2011 12:26:50

» Cevap Veren LUNA

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • YILIN EN İNANILMAZ 5 SORUSU 5 Bir arkadaşım fazla mastürbasyonun sağırlığa neden olduğunu söyledi Haftada 4 yapıyorum hocam sizce sağır olur muyum 4 Kendimi tutamayıp sevgilimin yüzüne boşaldım Kulağına sperm kaçtı İki gündür duyamıyor kulak zarı yırtılmış olabilir mi 3 Cinsel organı limon suyuyla yıkamanın faydalı olduğunu duydum Daha gergin ve pürüzsüz yapıyormuş Doğru mu bir aydınlatın 2 Bizim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.09.2011 13:07:23

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Eğitim şart
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.09.2011 08:52:55

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı