» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • scriptaccess= always GÜLÜ SUSUZ SENİ ASKSIZ BIRAKMAM Zekai Tunca by italliano
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.11.2008 16:26:30

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yarim Söz Yanıma gel yar Sözümü duy yar Ben seni sevdim Halimi bil yar Sen yüreğimdeki küskün çiçek Açmalısın bahar geldi diye Açmalısın çünkü ben Sazımın teli özümün dili Ben seni sevdim Canımsın hey yar Sen dilimdeki en güzel türkü Bende yaşarsın benimle yaşarsın Ben seni sevdim halimi bil yar Gönlüme gir yar Sen olmadan uçar mıyım Kanadım olsa bile Sen olmadan açar mıyım Baharlar gelse bil
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.11.2008 23:23:08

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok güzelll
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.12.2008 16:15:13

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Suyu Taşırmayan Bir Gül Yaprağına Her Zaman Yer Vardır Suyu taşırmayan bir gül yaprağına her zaman yer vardır Bu sevgiydi ve sevgiye her zaman yer bulunurdu Nicedir hayatımızda sevgiye yer bulamadığımızı düşündüm Bir Polanya filminde Nazi dönemi anlatılıyordu Nazi komutanı güzel bir evi komutanlık merkezi yapmıştı Evin güzel sahibesi üst kata çıkmıştı ve az görünüyordu Komutan bu kadına âşık oldu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.01.2010 09:08:57

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı