» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Ayca

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • Bu başlık öksüz kalmış sanki Demekki kimsenin cesareti yok itirafını yazmaya Neyse bende diyorum ki bu başlık altında beğendiğimiz itirafları ekleyelim Fıkra tadında olanları da var gülmekten kırıp geçirende Kolay gelsin
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.06.2008 13:38:29

» Cevap Veren Ayca

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok önce okuduğum her aklıma geldiğinde katıla katıla güldüğüm bir itiraf tekos Erkek 23 İstanbul Hararetli bir sevişmenin ortasındayken dış kapının sesini duydum Çırılçıplaktım ve odamın kapısı ardına kadar açıktı Panikle fırlayıp kapıyı kapatırken annemle göz göze geldim O an ölmek istedim Anneme Anne sen biraz dolaşıp gelsene diyebildim Annem durumu idrak edene kadar geçen 1 dakika bana 1 saat
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.06.2008 13:40:58

» Cevap Veren Sudenaz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • open youreyes Kadın 30 İstanbul Teklif Eski kocamla görüştüm Bana geleceğim garanti altında olsun diye önce sahip olduğu şirketin 51ini bankada yüklü bir miktar nakdi suskunluğumun ardından da bundan sonraki yaşamını daha önceki hatalarını telafi etmeye adayacağını karısına evine ve çocuğuna sadık bir koca olmayı teklif etti Bir adet köleye sahibim Satıyorum satıyorum satıyorum sa
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.07.2008 23:39:56

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Eski insanlar Bir nesil yavaş yavaş hayat sahnesinden sessizce çekilip gidiyor En son büyük amcamın hanımı gitti 79 yaşındaydı Sabah namazıyla güne başlayan yatsıyı kılıp yatan son insanlardandı Bizim anlayışımıza göre cahildi televizyonda herhangi bir şey izlediği de görülmemişti En çok ahırdaki inekleri satılınca üzülmüştü evdekiler ona iyilik yapmıştı akıllarınca bu yaştan sonra ineklere bakmak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.06.2010 22:37:15

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı