» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • İtiraf ediyorum bu gün çok gerginim Sayın Anayasa Mahkemesi Başkanımızın yapmış olduğu açıklamalar tüylerimi diken diken yaptı Anayasa Mahkemesi Başkanımıdır kendileri yok muhalefet partisinin sözcüsümüdür anlayamadım Ey saygın mahkeme tarafsız hukuk üstünlüğümüzün hukuk devletimizin teminatı Anayasa Mahkememiz bu başkanıdamı görecekti Sanırım seçimler için yatırım yapıyor Hayırlı olsun yeni mill
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.07.2008 16:53:08

» Cevap Veren lutfu

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • demeki bazi insanlara özgürlük yaramiyor birilerinin sömürgesi altinda yasamak istiyorlar iyiki halan daha ülkesini seven öyle anayasa baskani gibi insanlar var suanda öyle özgürce konusup geze biliyrsa bu tur insanlar var oldugu icindir diyer türlü yasamak isteyen rakadaslar lütfen gidip iranda yasasinlar bu zihniyetler deyilmiydi attatürkün heykellerini yıkan merak ediyorum attatürk olmasaydi sa
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.07.2008 21:07:50

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • hangi özgürlükden bahsediyorsunuz seçilmiş bir hükümeti indirebilmek için yapılanlarmı özgürlük sayıyorsunuz yoksa bireysel konuşmaların getirilip parti kapatılması davasında süslenip püslenip yontularak delil olarak dayatılmasımı Ayrıca anayasa mahkemesi başkanının siyasi parti lideriymiş gibi siyaset yapmasını özgürlük olarak kabul etmiyorum Herkez kendi işini yapsın O hukuğu korusun siyasilerde
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.07.2008 00:34:17

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Benim oyumla 3 çuval kömüre veya iki poşet makarnaya oy verenler aynı değildir olmamalıdır Ayrıca özgürlük demokrasi çoğunluğun oyunu almak ve herşeyi yaparım demek değildirki DTP kapatma davası açılınca karışmayın yargıya diyeceksin AKP dava açılınca at kaçtı heybe düştü misali ne yargı kaldı ne yargıç kaldı demediklerini bıraktılar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.07.2008 16:33:23

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı