» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • YAŞAMI ERTELEMEYİN Beni her ölüm etkiler Tanımasam bile üzülürüm Yitirilmiş ümitlere Hiç gerçekleşmeyecek ideallere Yaşanmamış sevgilere üzülürüm Bu yüzden korkarım yaşamı ertelemekten Ne yapılması ne söylenmesi gerekiyorsa Söylenmeli yapılmalı Seviyorsanız sevdiğinizi bugün söyleyin Sevdanızı bugün yaşayın İşinizde yapılacak ne varsa Bir an önce yapın Yarın çok geç olabilir Bir anda bitebilir
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.02.2009 00:00:55

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Bazen ertelemiyor ertelettiriliyoruz
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.02.2009 10:12:02

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Mutlu Yaşamak Elinizde body Bulmacaya benzetilen hayatı güzel ve mutlu yaşamak istiyorsanız hayatı kurallarına göre yaşayın Sorunlarla boğuşmaktan stresten ve gündelik sıkıntılardan bıktığınızı düşünüyorsanız mutluluğun anahtarı olan bu formülleri uygulayın Herkes Manken ya da Profesör Olamaz Kendinizle barışık olun bu hayatta belki de en önemli kuraldır Unutmayın herkes manke
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.02.2009 13:58:08

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Güzel tavsiyeler
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.02.2009 16:35:24

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Evet çok güzelAma kendimizi öyle koyvermiş salmışiz ki o güzel tasviyeler havada kalıyor Bir masal misalı oylesine orada duruyor Ben yazının bir çıktısını alıp gözümün önüne asacagım UYANIN arkadaşlarAysu sende Hayat Bugün daha Güzelsin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.02.2009 09:50:00

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Köy sakinleri yağmur duasına çıkmışlardı Bütün köy ahalisi toplandı İçlerinden birinde şemsiye vardı Bu inançtır Babalar bebeklerini havaya hoplatır çocuklar gülmekten bayılır Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler Çünkü babaları onu tutacaktır Bu güvendir Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur Ama yine de ertesi güne dair planlar yaparız Bu ü
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.02.2009 19:35:15

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Zamanın Ninnisiyle Uykuda Geçirmemeli Hayatı Bir yerlerde tıkanıp kaldığında hayat soluk almak güçleştiğinde yüreğin susup mantığın sürüklemeye başladığında ayaklarını dağlara dönmeli yüzünü insan Yeni patikalar yeni yollar seçmeli yüreğini ferahlatacak yeni insanlarla tanışmalı yeni keşifler yapacak Hep isteyip de bir gün yaparım diye ertelediği ne varsa gerçekleştirmeyi denemeli Her geçen gece
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.02.2009 20:23:18

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Emma Bombeck Avustralyada kanserden öldü Ölümünden hemen önce şunları yazdı Hayatımı yeniden yaşayabilseydim eğer Hastayken yatağa girer dinlenirdim Ben olmadığım zaman her şey kötüye gidecek diye düşünmezdim Gül şeklindeki pembe mumu saklamaz yakardım Daha az konuşur ama daha çok dinlerdim Yerler kirlense masa örtüm lekelense bile daha çok arkadaşımı akşam yemeğine davet ederdim Oturma odasınd
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.02.2009 20:58:02

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Arkadaşım hayat adına çok güzel tavsiyelerde bulunmuşsun ama eminim ki hepimizde bunları biliyoruz ama kaçımız zamanın peşinden koşarken durda bir dinleneyim diyebiliyoruz Hep geleceğe dair umutla bu bahar olmadı başka bahara diyerek ertelenen istekler hayat böyle geçiyor Belki son nefesimizde geriye dönüp baktığımızda keşkelerimiz olacaktır mutlaka ama eminimki yinede 10 20 30 yıl öncesinde nele
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.02.2009 22:35:04

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı