» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Jackson Brownin Su Hayatta Neler Öğrendik Neler adlı kitapçığından 1 Kendimi neşelendirmek istediğim zaman en iyi yolun başka birini neşelendirmeye çalışmak olduğunu öğrendim 2 Bir bebeğin evlilik sorunlarını çözemeyeceğini örgendim 3 Bir tartışmayı tatlıya bağlamadan yatağa gidilmemesi gerektiğini öğrendim 4 İşyerinde romantik ilişkiler aranmaması gerektiğini öğrendim 5 İnsanın kendisinden daha s
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.05.2009 18:32:39

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • SHAKESPEARE DER Kİ İyi ol fakat çok iyi olma Birazcık huysuz ol fakat çok değil İçinden geliyorsa dua et Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran müşfik ol Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan bağır çağır kır dök ve unut Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala en ufak bir parçanın bile kaçm
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.05.2009 18:04:05

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • işte Bunu Okumayı Seviyorum Milattan 900 yıl önce yani bundan 2899 yıl evvel insanlar bir tapınağa aşağıdaki yazıyı asarlar Sıraya girip okurlar Birbirlerine sarılırlar Bayramlarını kutlarlardı İşte o yazı Gürültü patırtının ortasında sessizce sukunetle dolaş sessizliğin içinde huzur var Sakın bunu unutma Herkesle dost olmaya çalış Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık un
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.05.2009 09:04:49

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Para para para Günümüzde hayatın gerçeği bu Gerisi teferuattan ibarett Üzgünümm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.05.2009 21:56:55

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • bu yazı 2899 yıl öncesi yazısı asla olamaz İçerisi filojof ve mevlana sözleri var ama yazı özü itibariyle çok güzel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.05.2009 23:01:26

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı