» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HAYATDA HİÇ BİR ŞEY YOLUNDA GİTMİYOR DİYENLERE Bambu ağacının yetişmesi olumlu ısrar için güzel bir örnektir Çinliler bu ağacı söyle yetiştirir Önce ağacın tohumu ekilirsulanır ve gübrelenir Birinci yıl tohumda herhangi bir değişiklik olmaz Tohum yeniden sulanıp gübrelenir Bambu ağacı ikinci yılda da toprağın dışına filiz vermez Uçuncu ve dördüncü yıllarda her yıl yapılan işlem tekrar edilerek bam
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.06.2009 22:28:55

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • sabredenler her zaman muradına ermez bazen sabreden mefta da olabilir ancak yaşam ne istedigine dair dersini hep verir ve bambu gübre istemez kendi dogal ortamında herzaman yetişebilir
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.07.2009 01:48:42

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Hayat her zaman güllük gülüstanlık içinde geçmez Geçsede kıymeti bilinmez Önemli olan her olunsuzluktan ders alarak ileriye daha emin ve sağlam adımlarla yürümekhiç bir zaman ümit etmekten vazgeçmemektir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.07.2009 09:54:16

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Cüneyt Arkının intihar kararı SİZ HİÇ ÖLDÜNÜZ MÜ Tam felç halindeydim Korkunç acılar çekiyordum Kararımı vermiştim İntihar edecektim Ameliyat öncesi beni çılgınca sevindiren bir şey oldu Beklemediğim bir anda beklenmedik yerde odamda büyük oğlum Murat İngiltereden gelmiş orada dimdik duruyordu Bir an tepkisiz kaldım Sonra Cüneyt Arkına benzettim İlk kitaplarımı selamladım Güvercinlere uzaktan yem
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.07.2009 13:38:18

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı