» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir Kutu Dolusu Yaşam Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana sade bir kurdeleyle süslenmiş Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşça kutunun kapağını Kocaman bir fırça ve bin renk koydum kutuya bir cennet resmi yapıp içine gir diye Düşler serpiştirdim gizlice düş kurmayı unutma diye Bir tanede elma şekeri yerleştirdim içindek
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.07.2009 20:38:25

» Cevap Veren filizcan

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok güzel bir hediyeydi arkadaşım Kutuyu açtım ve rengarenk hayaller kurdum Renkleri hep mavi hep beyaz hep bembe Hiç siyah kullanmadım yakışmazdı çünkü resmime Sevgiyle kal
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.07.2009 00:09:29

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili arkadaşım sağolbeğendiğine sevindim En kisa zamanda hayallerine kavuşman dileklerimle Kutudakı bir çok şey sende vardı zaten
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.07.2009 00:23:01

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yolladığın kutuyu açamadım keserle yonttum çekiçledim ama ıhh açıladı al kutunu senin olsun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.07.2009 00:45:45

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Öyle çekişlekeserle olacak iş değil Aşkla sevgiyle acacaksın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.07.2009 01:00:53

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • güncelll
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.06.2015 17:16:39

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı