» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HOSTES Bir uçakta pilot aniden hostesleri çağırmış ve demiş ki Uçak düşmek üzere Tüm yolculara atlamalarını söyleyin Şu anda deniz üzerindeyiz ve denize çok yakın uçuyorum atlarlarsa kurtulma şansları var ama atlamazlarsa herkes ölecek Tabii böyle bir şeyi insanlara yaptırmak çok zor Hosteslerden en akıllısı düşünmüş taşınmış Herkese uygun bir dille anlat
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.02.2009 18:18:53

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • hostrs anlamış olayı
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.02.2009 21:49:26

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Türkler çözülmüş dünyaca
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 14:51:15

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sarışın Gazinoda iki görevli sıkıntıdan patlamış bir şekilde rulet masasında dikiliyorlarmış Derken içeri fıstık gibi bir sarışın girmiş masaya 10 bin dolar koymuş veee baylar umarım sizin için sorun olmaz ama ben çıplakken kendimi daha şanslı hissediyorum diyerek oracıkta çırılçıplak soyunmuş Sonra elindeki zara öpücük kondurmuş ve haydi tatlım bana yeni kıyafetler laz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.02.2009 19:10:41

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • DOGRU ERKEK Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis kadin lambayi kumlarin içinden çikarmisovalamis Lambadan cin çikmis ve Sadece bir dilek hakkin var iyi düsün öyle dile demis Kadin hiç tereddüt etmeden cebinden bir harita çikararak Bütün dünyada zulmün savasin açligin bitmesini istiyorum Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun Bu ülk
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.02.2009 19:24:50

» Cevap Veren koyluguzeli

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.03.2015 09:43:05

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı