» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Kadir diye bir çocukla tanıştım yıllar önce Kadir bana başından geçen bi olayı anlattı bende sizlerle paylaşayım dedim… Kadir üniversite de okuyor bir gün evinde uyurken telefonu çalıyor gecenin bir saatinde arayan arkadaşı Kadire bir arkadaşının hastaneye kaldırıldığını hastaneden de çıkınca yurt kur a geç kaldığı için dışarıda kaldığını ve eğer müsaitsen yanında kalabilir mi arkadaşım der Kadir
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.01.2009 09:29:12

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Buradaki suçlu hepimiz yani başta toplum daha sonra fertlerin olabilir Herkes kendince haklıdır çünkü her insanın kendine özgü doğrusu vardır Toplumsal etik kuralları içerisinde doğrular sorgulanabilir veya doğrudur yanlıştır diyebiliriz veye kimseyi suçlamaya gerek kalmadan yaşamın cilvesi nazıdır der hafif tebessüm ederek yolumuza devam edebiliriz
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.01.2009 11:04:38

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Ceylan hanım yeni gördüm yorumunuzu hayır karışık değil yeter ki azıcık dikkatli okuyun Sevgiyle kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.03.2009 15:41:08

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı