» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Mavi_Ay

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Yaşamın Yankısı Bir adam ve oğlu ormanda yürüyüş yapıyorlarmış Birden çocuğun ayağı takılıp düşüyor ve cani yanıp “AHHHHH”diye bağırıyor İleride bir dağın tepesinden “AHHHHH” diye bir ses duyuyor ve şaşırıyor Merak ediyor ve Sen kimsin diye bağırıyor Aldığı cevap Sen kimsin oluyor Aldığı cevaba kızıp Sen bir korkaksın diye tekrar bağırıyor Dağdan gelen ses Sen bir korkaksın diye cevap veriyor Çocu
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2010 19:26:28

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı her şeyin aynı olmasından kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır sanırım içmek Ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.08.2010 15:12:09

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • düsünüyorum sadece düsünüyorum Düsündükçe ınsan oldugumu hatırlıyorum insan gibi yasamam gerektigini animsiyorum düslüyorum ve hayal kuruyorum ve bır daha dusüncemı sorgulayarak saglama yapıyorum Ne istedigimi artik biliyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.08.2010 15:23:37

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Şu dünya bir dağ gibidir Ona nasıl seslenirsen o da sana sesleri öyle aksettirir Ağzından hayırlı bir laf çıkarsa hayırlı laf yankılanır Şer çıkarsa sana gerisin geri şer yankılanır Öyleyse kim ki senin hakkında kötü konuşur sen o insan hakkında kırk gün kırk gece sadece güzel sözler et Kırk günün sonunda göreceksin her şey değişmiş olacak Senin gönlün değişirse dünya değişir Elif Şafak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.09.2010 14:12:19

» Cevap Veren ismihan

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • güncel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.10.2012 12:42:43

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı