» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Hikaye Kocam bir mühendisti Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı Eşimin bir zamanlar çok sevdiğim bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu İş ilişkiye gelince oldukça içli hattâ aşırı hassas bir kadınım Romantik anlara küçük bir ç
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.05.2009 12:24:28

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Evli çiftler çok uzun bir zamanı bir arada geçiriyorlar ve bir zaman sonra artık beraber yapacak hiç birşeyleri yokmuş gibi düşünmeye başlarlar kadın çocuk büyütür erkek evin ihtiyaçlarını karşılar beraber tatil yaparlar rutin gelir Alış veriş yaparlar rutin gelir kısır bir döndü içinde kaybolduklarını düşünürler ta ki birinden birisi evden uzaklaşıncaya kadar arkada kalan ve giden uzaklaşınca b
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.05.2009 22:39:13

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Harika bir hikaye konuya uydun oldugunu düşünüyorum Yeni evli bir çift vardı Evliliklerinin daha ilk aylarında bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi Son zamanlarda o kadar sık olmasa da evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadar da dil dökmüşlerdi Ama şimdilerde küçük bir söz ufak bir hadise aralarında o
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.05.2009 08:51:10

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı