» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Merhaba anne Yine ben geldim Merak etme okuldan çıktımda geldim Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali Okula gitmezsem annem çok kızar merak eder demişti de Sesli Flas Şiir
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.05.2009 15:20:33

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Dorukcan eline yüreğine sağlıkNe yapsak annelerin annelerimizin hakkını ödeyemeyiz Bütün annelere saygılar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.05.2009 18:17:09

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Anneme Mektup Bu umutsuzca bekleyiş yok mu Artık şiir yazamıyorum Ağlıyamıyorum Aşk şarkıları söyliyemiyorum anne Biliyorum bu sevda Ya beni ya da seni yakacak anne Ne olur bana kızma anne Yüreğimde ki bu ateş Beni her an yakıyor Ama bir gün seni de beni de Sevdiğimi de yakacak anne Bir seni bir sevdiğimi Bir de memleketimi çok özledim anne Beni af
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.05.2009 15:50:44

» Cevap Veren Authentic

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Evlatlar her nedense Anneleri sağken annelerini dinlemezler burnunun doğrultusuna giderler Her türlü acıyı tattırırlar Öldükten sonra vah tühleri eksik olmaz Annelerin kıymeti anlaşılır Bu siirleri yazarlar Ölenler ve gidenler her ne hikmetse değerlenir Göğe yere sığdırılmaz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 31.05.2009 13:00:44

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben annemi sevemediğim gibi kızamıyorumda Çoçuk yaşta sevmediğim biriyle evlendirerek hayatımı karartı Şimdide yapayanlız yaşamaya çalışıyorum Bedirhan Gökce da güzel seslendirmiş bence Merci
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.11.2009 14:12:56

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili dorukcan süper şiir koymuş okuyanında ağzına sağlık Ceylan senin şiirlerinde güzel paylaştığın için sağol
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.11.2009 22:34:02

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı