» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • object width= 420 height= 343 ScriptAccess value= always ScriptAccess= always object Siir Ugur Isilak gözlerin Yükleyen smileynoir
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 31.08.2008 18:30:02

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Sağol dorukcan gözüm güzel paylaşım Eline sağlık Köye gidince sana panta getireceğim Söz
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.11.2009 22:29:02

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • gözlerin ah o gözlerin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.05.2013 12:58:02

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Gözlerin Miadım dolmaya fırsat beklerken Tükenen ömrüme can dı gözlerin Yarına umudum kalmadı derken Hayata döndüğüm an dı gözlerin Gözlerin olmadan Boş bir izahtım Bir anda değişti Kör olan bahtım Sarsıldı makamım Sarsıldı tahtım Şöhretimi yıkan Şan dı gözlerin Ne vahşeti vardı ne de çilesi Emsalsizdi bu savaşın hilesi İçten kuşatıldı gönül kalesi Sanki Fatih Sultan Han dı gözlerin Nazarın mıh gi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.05.2013 13:26:50

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı