» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.03.2008 00:42:09

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kayahan Biriciğim Şarkı Sözleri Neler yaşadım şu kısa hayatımda Sen benim tek hatıramsın Hiç bir zaman doymadım sana Doyamam bin yıl daha yaşasam da Günlerden sen aylardan sen Yıllar zaten sensin Nasıl ayrılacağız biz seninle Ömrüm bin yıl olsa da doyamam sana Ellerin ellerimde olsun daima Beni sen uğurla son yolculuğuma En kırmızısından bir karanfil olsun Aç perdeleri kalbim ışıkla dolsun Gözl
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.11.2010 14:14:28

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bu şarkıyı seviyorummm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.08.2011 03:21:12

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Neler yaşadım şu kısa hayatımda Sen benim tek hatıramsın Hiç bir zaman doymadım sana Doyamam bin yıl daha yaşasam da Günlerden sen aylardan sen Yıllar zaten sensin sevilmeyecek değil bende seviyorummm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.08.2011 20:59:23

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı