» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Öp Beni Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır Evin önünde masum bir fısıltıdan sonra ateşlenir Bir elini duvara dayayarak Beni bir öper misin Kız Deli misin evin önünde annemler görür der Erkek Ne olacak canim bu saatte kim görecek ne olur seni çok seviyorum Kız Ben de seni ama olmaz Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi be
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.04.2008 11:17:57

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • insanlar çevre duyacak ayıp olacak demeden kavga edip birbirlerini kırıyorlar fakat öpmeye gelince görürler ayıp diye çekiniyorlar nefret göstermek çok kolayken sevgimizi göstermeye utanıyoruz
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.04.2008 22:11:36

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • haklısın asiacım hep öyledir sarılırsın bir görecek olur öpersin yol ortasında ayıptır olmaz ama dayak atmaya gelince evire çevire bir güzel döverler yol ortası küfürler kavgalar onda hiç ayıp diyen yok biz insanlar zaten çok anlaşılmaz özellikteyiz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.04.2008 23:42:09

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Herkes şimdi uykusunda ben halaa ayaktayım ayıp değilmi size uyuyorsunuz Toplumun yetişmesinde kuralları koyanlar hangi hödükler ise sevgiyi ayıp sayıp şiddeti normal göstermeye çalışıp bir şekilde topluma enpoze etmiş ve haliyle sevgiden yoksun şiddete dayalı toplum olmuşuz Bunun en büyük etkenide din faktörüdür dini fetfaları verenler neyudu belirsiz mahluklar olduğu için işlerine geldiği gibi b
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2008 05:12:08

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı