» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • cami hocası Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş Kadınlardan biri sormuş Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca 3 sene demiş avukatla olursam 5 sene doktorla olursam 4 sene peki hocam hocayla olursam Hoca seni gidi seniii sen cennete gitmek istiyorsun galiba
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.06.2009 20:46:26

» Cevap Veren Authentic

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Başkası çarpar Kadın doktora gittikten sonra eve geldi ve kocasına müjdeyi verdi Hamileyim Adam şaşkınlık içerisinde İmkansız Ben hep dikkat ederim Emin olmak için doktoru ziyaret etti Anlayamıyorum doktor dikkat etmiştim Bakın bayım Bu araba kullanırken dikkat etmeye benzer Siz dikkat edersiniz ama başkası gelip çarpar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.06.2009 20:54:51

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • fıkralar bir harikaydı keşmekeş hayatın içinde gülmek için fırsat kollayanlara eminim ilaç gibi gelmiştir Teşekkürler SEvgiyle kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.06.2009 22:40:20

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı