» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • NESLİ TÜKENEN AYI Dünyada sadece bir çift kalan nadir bir ayı türünün erkeği ölmüş Bu ender hayvanın üreme ihtimali sıfır bu yüzden soyu tükenecek Ne yapalım diye düşünmüşler kurullar toplanmış çözüm yok Kuruldaki bir Türk bilim adamı şöyle demiş Bizim memlekette bir Hayati abi var söylemesi ayıptır aynen bu ayıya benziyor hatta daha kıllıdır ondan rica edebiliriz 100 200 dolarda ödül verirsek bu
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.09.2008 13:13:33

» Cevap Veren Sudenaz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • süpermiş
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.09.2008 16:06:29

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yaw madem yazıları kendiniz yazmıyor copy yapıyorsunuz bari düzgün yapın da işaretlerini silin Çok kopyacı duruyorlar Murat senin öğretmenin olsaydım kopya çekmişsin diye sıfır verirdim sana
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2008 02:55:26

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Asia Demişki Yaw madem yazıları kendiniz yazmıyor copy yapıyorsunuz bari düzgün yapın da işaretlerini silin Çok kopyacı duruyorlarMurat senin öğretmenin olsaydım kopya çekmişsin diye sıfır verirdim sana Kusuruma bakma ben Ben Mat Fen Mezunuyum Elimden bu kadar geliyor Ama söz bundan sonra daha dikkatlı olurum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.09.2008 16:27:05

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Temel Fadimenin kedisinden nefret etmektedir Birgün kararını verir ve Fadime evde yokken kediyi yakalayıp arabasına koyar 1 2 kilometre kadar ileride bir köprünün yanına bırakıp evine döner Kapıyı açıp eve döndüğünde bir de bakar ki kedi sepetinde oturuyor Ertesi gün Fadimenin evden çıkmasını bekleyip kediyi yine arabaya atar Bu kez 5 6 kilometre ötedeki bir kasabada bir çöp ko
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 10:00:23

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Kedileri kandıramayacağımıza yıllar önce ben şahit oldum Sağolun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.02.2009 13:49:36

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • TÜRKİYEDE YILIN FIKRASI Erdoğan dış destek aramak için İngiltereyi ziyarete gitmiş Ziyareti sırasında Kraliçe tarafından çay içmeye Davet edilen Erdoğan Kraliçeye kendi liderlik felsefesinin ne olduğunu sormuş Kraliçe çevremi akıllı insanlarla doldurmak cevabını vermiş Erdoğan bunun üzerine kraliçeye çevresindeki insanların akıllı olup olmadıklarını nasıl ayırt ettiğini sormuş Kr
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.02.2009 09:47:09

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • ZİRAAT MÜHENDİSİ Bankada çalışan Ziraat Mühendisi kredi vermek için gittiği bir köyden dönerken yolda arabası bozulmuş Ne yapacağını düşünürken ileride bir kulübe görmüş Kapıyı çalmış Kapıyı genç ve çok güzel bir kadın açmış Adam Ben Ziraat Mühendisiyim Bankada çalışıyorum Arabam bozuldu Bana yardımcı olabilirmişsiniz demiş Kadın Kocam askerde bu ge
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.02.2009 09:50:41

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • İNATÇI Birgün üç arkadaş birbirlerine ne kadar inatçı olduklarını ispatlamaya çalışıyorlar ve herkes en çok inat ettiği anısını anlatıyormuş Birinci inatçı anlatmaya başlamış Bir gün evi telefonla aradım hanım alo demedi ben de cevap vermedim telefon sabaha kadar açık kaldıdemiş İkinci inatçı O da bir şey mi Ben bir gün eve geldim kapıyı çaldım hanım kimsin demedi ben de kim olduğunu söylemedim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2009 13:14:29

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Tom barda çok gergin ve huzursuz otururken arkadaşı Ne var diye sormuş Boş ver yahu yok bi şey diye cevap vermiş Tom Yahu ben senin çocukluk arkadaşınım Bana söylemeyeceksin de kime söyleyeceksin 7 yaşındaki oğlum sekreterimi hamile bıraktı Ama Ama bu imkânsız Ama gerçek Olmasa sana neden söyleyim A Ama nasıl Mikrop prezervatiflerimin hepsini iğneyle delmiş
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 10:26:34

» Cevap Veren Babacan

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.03.2015 18:14:10

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı