» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • and src= http bp2 blogger com Ii52Z1SHqRY R6WE45XUGOI AAAAAAAAAHk mwTGvq qoKU s320 duzorgu jpg border= 0 alt= Düz örgüDüz sıra yapmak işin en kolay yöntemidir Bir sırayı şekilde görüldüğü gibi aynı yöne doğru örüyorsunuz and src= http bp1 blogger com Ii52Z1SHqRY R6WEWpXUGNI AAAAAAAAAHc gYiBBXPMjDw s320 kapatmak jpg border= 0 alt= Kapatmakİlmekleri ikişerli olarak şişe alıyoruz ve düz örgü örer
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2008 23:22:27

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır Şişle yaptığımız örgülerimizde ilmek kaçırıyorsak sakın üzülmeyin ve örgümüzü de sakın söküp bozmayın Aşağıdaki resimler sizlere şişle örgülerinizde ilmek kurtarma konusunda yardımcı olacaktır Onthis border= 0
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2008 00:07:30

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Şişle ilmek eksiltme tekniğini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızdan yararlanabilirsiniz Bu teknikte 2 ilmeği birden şişi üstten batarak tek seferde örüyoruz Onthis border= 0
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2008 00:08:25

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Onthis border= 0 Kırmızı yün ipi ile 10 zincir çektim 3 zincir çektim 3 dolgu yaptım bu3 zincir çekip diğer 3 dolgu yaptım Ve kabu şekilde 4 tane dolguyu oluşturdum Beyaz ipe geçiyoruz 3 zincir örüğün tere 3 dolğu yapıp 3 zincir çekip 3 dolgu yapyım Vve diğer boş yerleri de dolgu ile doldurup bir tur attım pembe ipe geldiğimde sütaşı nın üzerine su taşı yaptım 3 zincir çektim ortaki boş kareye 3
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2008 00:09:46

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı