» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Malzemelerimiz 100 gram dilediğiniz renkte makrome ipi 35 numara örgü şişi Süslemek için pul veya boncuk Yapılışı Yapacağımız ilk iş almış olduğumuz makrome ipini ucundan başlayarak sökmek ve başka bir yerde yeni bir yumak oluşturmak olacak Bu işlemden sonra bluzumuzu başlıyoruz 38 beden olanlar için 40 tel başlıyoruz ancak daha büyük veya daha küçük giyenler istedikleri sayıda başlayabilirler An
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2008 23:33:44

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Krem örgü bolero modeli ARKA 70 ilmek başladım 2 düz 2 ters 5cm kadar lastik ördüm Sonra örgünün ön yüzünden düz arka yüzünden ters olarak 17 cm ördüm Kol oyuntusu içinde her iki kenardan 3 2 1 1 şeklinde kestim ve 13cm daha örerek arkayı bitirdim ÖNLER 35 ilmek başladım 2 düz2 ters şeklinde örgü yaptım ve aryada saçörgüsü koydum 3 sıra ördükten sonra bir taraftan düz örerken diğer taraftanda her
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2008 23:39:34

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Onthis border= 0 Öncelikle bu kazağın başlangıcında 2 3 sıra haroşa ya da 1 ters 1 düz yapın Yaprak motifi uygulanmış Yaprak motifiörnekli kısımda uzun ilmik çekin ve çapraz şekilde 3primeünü sağa 3primeünü sola geçirin sonra tekrar 3 sıra haroşa örün bu kısmı 5 kere tekrarlayın Yanlardan sağ ya da sol tarafa ilik açın İstediğiniz göğüs ölçüsüne gelince yanlardan 1 er ilmek eksiltin Kollara yine
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2008 00:14:52

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı