» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İki Katlı Otobüsün Neresinde Oturuyorsunuz İki katlı otobüse bindiğinizde nereye oturursunuz Oturduğunuz yer kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor Uzmanlar bir otobüs yolculuğudur ne olacak ki demeyip araştıma yapmışlar Dr Fawcett nerede oturduğuna aldırmayan yolcu tipinin de olduğunu belirterek “Bu tipler bulundukları kaba göre şekil alabileceklerine inandıkları için otobüste kişiliklerine uygun
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.05.2010 15:49:16

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Doğrusunu isterseniz şu ana kadar bir otobüs koltuğu analizi hiç görmemiştim Demek ki varmış Peki bu analizi biliyor olmanız otobüsteki yerinizi değiştirmenize neden olur mu Bu analizlere göre ben ileri görüşlü ve açık fikirli değilim Genel hakimiyet kurmaktan da hoşlanmıyorum Kendimi önemli hissetmek gibi bir derdim de yok Bulunduğum kaba göre kolayca şekil de almıyorum Girişken hiç değilim Sizc
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.05.2010 15:54:34

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı