» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • style Style Definitions table MsoNormalTable {mso style name Normal Tablo mso tstyle rowband size0 mso tstyle colband size0 mso style noshowyes mso style parent mso padding alt0cm 5 4pt 0cm 5 4pt mso para margin0cm mso para margin bottom 0001pt mso paginationwidow orphan font size10 0pt font family Times New Roman mso ansi language0400 mso fareast language0400 mso bidi language0400}
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.12.2008 11:37:31

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Çok doğru ve çok güzel paylaşım ancak sayın başbakan 3 çocuk yapın derken istanbulun göbeğinde küez bulunamadığından bebekler ölürken yaşatılamayan bebeğe bunları verebilmek tabikide imkansız Eğer ki birgün tam manası ile sosyal devlet olursa çocuklar ölmez ve yukarıdaki sayıgıyı sevgiyi bebeklerine verebilen aile sayısı daha çok olacaktır
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.12.2008 23:30:28

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Mrb İnsanlar hangi şartlar altında olurlarsa olsunlar çocuklarına gerekli ilgi ve sevgiyi verebilirler Bunun ekonomik şartlarla ilgisi yok Belki pahallı oyuncaklar alamayaz avrupa mamalar yediremez marka giydiremezsiniz ama sevginin değeri maddiyat değildir Sosyal devlet konusuna gelince eğitim ve sağlık alanında tüm çocuklarımızın eşit haklara sahip olmadığı günümüzü Türkiyesinin acı bir gerçeğid
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.12.2008 15:04:17

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bir can dostum derdiki zengin parasıyla oynar fakir karısıyla oynar can dostumun kulakları çınlasın çok doğru söylemiş sevgili filizcan sokak çocukları ve yetiştirme yurtlarındaki çocukların sayısını biliyormusun ve bu çocuklar neden sokakta ve neden yetiştirme yurtlarında Zengin 2 den fazla çocuk yapmaz çünkü bilirki çocuk demek büyük sorumluluktur ve özel okullarda okutacağı içinde yüklü paralar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.12.2008 16:35:30

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili dorukcan niyetim zaten siyaseti karıştırmak değildi Sadece bilinçsiz aile çocuklarıyla fakir aile çocuklarını ayırmamız gerekiyor kanısındayım Sevgi ortamında büyümeyen aile şiddeti gören çocuklarımız ne yazıktırki evi terketme yolunu seçmekde ve dışarda yaşamayı tercih etmektedir Bu onlar için bir kaşıştır Ne olursa olsun hangi şartta olursa olsun çocuklarımızı sevelim koruyalım Emin olma
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.12.2008 21:47:26

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • links ÇOCUKLARIMIZ HAKKINDA TAVSİYELER Çocuklarınıza ev anahtarınızı vermeniz gerektiğinde anahtarlığınızda adresinizi ve isminizi belirten bir işaret bulunmamasına dikkat edin Okul öncesi çocuklarınızın ev dışında yalnız başlarına dolaşmalarına ve nezaret edilemeyecek yerlerde oynamalarına özellikle kalorifer daireleri bodrumlar inşaat vb izin vermeyin Çocuklarınız okula yürüyerek gidiyorsa bilin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.12.2008 19:32:07

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • links PULSUZ DİLEKÇE Sevgili Anne ve Babacığım Bütün duygu ve düşüncelerimi dile getirebilseydim size şunları söylemek isterdim Sürekli bir büyüme ve değişme içerisindeyim Sizin çocuğunuz olsam da sizden ayrı bir kişilik geliştiriyorum Beni tanımaya ve anlamaya çalışın Deneme ile öğrenirim Bana ayak uydurmakta güçlük çekebilir siniz Oyunda arkadaşlıkta uğraşlarımda özgürlük tanıyın Beni her yerde
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.12.2008 19:33:31

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • links YAŞ DAL bull Eğer bir çocuk kavga ve gürültü içinde yaşarsa kavgayı öğrenir bull Eğer bir çocuk korku içinde yaşarsa korkmayı öğrenir bull Eğer bir çocuk daima ona acıyan insanlarla beraber yaşarsa kendini zavallı hissetmeyi öğrenir bull Eğer bir çocuk kıskançlık içinde yaşarsa nefret etmeyi öğrenir bull Eğer bir çocuk cesaret ve heyecana değer verilen bir çevrede yaşarsa kendine güvenmeyi ö
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.12.2008 19:36:27

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • links GELECEĞİN SUÇLUSUNU YETİŞTİRMENİN 10 BASİT KURALI 1 Daha küçükken çocuğa istediği her şeyi vermeğe başla Bu şekilde o bütün dünyanın onun geçimini sağlamak zorunda olduğuna inanacaktır 2 Kötü sözler söylediği zaman gül Böylece o kendisinin akıllı olduğuna inanacaktır 3 Ona ahlaki hiç bir eğitim gösterme 21 yaşına gelince kendisi karar versin diye bekle 4 Yerde bıraktığı her şeyi kaldır kitap
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.12.2008 19:39:20

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı