» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Seni yüreğimden alabilmek mükün değil Bulutsuz aksamlarda Bir yağmur yağar gözlerimden Düşergözlerim ufuklara Gözyaşım nerede… Ta içimden Hüzün fırtınası başlar Peşpeşe şimşekler çakardüşer yıldırımlar Düşer yıldırımlarparamparça olur gönlüm Düşünürümsen gittin ben öldüm Ahmet Ünal Çam Ne bitmez ayrılıkbu ne özlem diyoru
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.03.2012 12:14:40

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir görebilsem yüzünübeklenmedik bir şehirde Ne yaprak düşer sonbaharda inanne yağmur… Ne acı kalır yürektene gözyaşı … Bir değse gözlerin gözlerime Ne hüzün kalır gecemdene matem Ne asiliği kalır denizinne hırçınlıklığı… Ne çok özledim seni bilsen m şükrü kaplan
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.03.2012 12:53:51

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Özledim seni yar… Özleminle baş edemiyorum artık Gel desem gelirmisin Bekliyorum Gelmesendeduymasan da Bilmesem dehisset bunları Seni beklemekte güzel Seni beklemek de güzel
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.03.2012 13:16:15

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bekleyenler İçin Sen gelinceye kadar Pencerem kapalı duracak Rüzgâr gelmesin diye Artık perdeleri açmayacağım Gün ışığı girmesin diye Sonra kahrolacağım Bu karanlıkta bu derin yalnızlıkta Ve günlerce gecelerce haykıracağım Nerdesin diye Ümit Yaşar Oğuzcan
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.03.2012 13:23:36

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Issız bir kaldırım taşı olsam Veya Geri alamayacağım tek bir nefes Ya da Gözlerinde bir damla yaş… Beni siler geçer miydin Yoksa “Seni seviyorum” deyip Affeder miydin Beklediğimözlediğimsevdiğim… Seni sevmesem Yaşayabilir miyim sanıyorsun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2012 12:38:13

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir telefon bekliyorum Sevgilim diye başlayan Seni seviyorum diye biten Bir telefon bekliyorum Dün gelmesi gereken Bugün halâ gelmeyen
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2012 12:54:08

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Burdasın yanımdasın biliyorum Mum ışığımın zerafetinde ağlayan yalnızlığımsın yine bu gece Dur gitme bekle Eriyip gidemezsin beni bırakıp Mum biter gece söner ama korkarım beceremem karanlıkta şiir yazmayı sana Sen hep burdasın odamdasın biliyorum Olur ya sıkılırsan eğer git gez de gel biraz ama dön ne olur yine yanıma Korkarım a
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2012 18:10:04

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Seviyorsanız eğer Geç kalmayın sakın aşkınızı söylemeye telgraf çekin telefon edin mektup yazın Uçaklara trenlere tüm taşıtlara binin Koşun arayın bulun haber gönderinbirine anlatın Duvara yazın ağaçlara kazıyın Yani deneyin bütün olanakları hiç olmazsa iki yaprak samanlı kağıda yazın Ama sakın geç kalmayın AŞKINIZI SÖYLEMEYE Öz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.03.2012 08:59:58

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Güzelliğin On Para Etmez Aşık Veysel Güzelliğin on paretmez Bu bendeki aşk olmasa Eğlenecek yer bulaman Gönlümdeki köşk olmasa Tabirin sığmaz kaleme Derdin dermandır yareme İsmin yazılmaz aleme Aşıklarda meşk olmasa Kim okurdu kim yazardı Bu düğümü kim çözerdi Koyun kurt ile gezerdi Fikir başka başkolmasa Güzel yüzün görülmezdi Bu aşk bende
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.03.2012 13:02:12

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen Sen esirliğim ve hürriyetimsin Çıplak bir yaz gecesi gibi Yanan etimsin Sen memleketimsin Sen ela gözlerinde yeşil hareler Sen büyük güzel ve muzaffer Ve Ulaşıldıkça ulaşılmaz olan Hasretimsin Nazım HİKMET
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2012 13:12:21

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • SEVGİ GİBİ BİRŞEY Yavaş yavaş oluştu Önce bulut oldu Yağmak için Sonra yağmur oldu Sevdiğine can vermek için Sevdiği büyüdü Güzel bir çiçek oldu Sonra birisi kopardı onu Sevdiğine vermek için
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2012 13:27:51

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı