» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Senin Olmak Sende Kalmak Vardı Bu Gece Yine Hasret Dolu Gecelerimden Bir Gece Seni Düşünüyorum Uyku Bana İnat Girmiyor Gözüme Ben Uykuya İnat Uyumuyorum İki İnatçi Keçi Gibiyiz Şarkıları Suskun Müziksiz Bir Gece İstiyorum Ödünç Ver Bana Ömründen Bir Dakika Seninle Olayım O An Her Şey Susuversin Duruversin Ömrümüzden Süzülüp Giden Zaman Severken Seni Bu Gönül Düşü
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2013 22:46:39

» Cevap Veren kaRLos

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Usulca Gelsen Sessizce Ummadığım Bir Anda Çıksan Karşıma fevkulade
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.09.2014 12:42:58

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben sözcükleri sevmem İnsan birini sevdi mi yapabileceği en iyi şey onu göstermektir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.11.2014 20:20:38

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.11.2014 20:25:45

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Neden hep hüzünlü bakıyorsun Neden gülmüyor gözlerinin içi Nedir bu kadar içini acıtan Ne zaman son vereceksin mutluluk oyunu oynamaya gerçekten mutlu olmayı ne zaman başaracaksın Neden inanmıyorsun herşeyin geçeceğine neden bu hüzün bazen kendin bile bilmiyorsun değil mi Vazgeç artık hayatınla inatlaşmaktan gerçek baksın gözlerin herşeye Herşeye inat Gülümse Ama en içten halinle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.11.2014 20:31:14

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • ALINTI Nazlı CAN Demişki Neden hep hüzünlü bakıyorsun Neden gülmüyor gözlerinin içi Nedir bu kadar içini acıtan Ne zaman son vereceksin mutluluk oyunu oynamaya gerçekten mutlu olmayı ne zaman başaracaksın Neden inanmıyorsun herşeyin geçeceğine neden bu hüzün bazen kendin bile bilmiyorsun değil mi Vazgeç artık hayatınla inatlaşmaktan gerçek baksın gözlerin herşeye Herşeye inat Gü
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.01.2015 23:42:09

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Severken Seni Bu Gönül Düşünürken Seni Seni Sevdikçe Acıya Yer Yok Bu Gönülde Bu Gece Benim Gecem Bu Gece Seninleyim Uyumuyorum şiir cok guzelmis canım arkadasım Bu Cevap Şule güzelsoy Tarafından 10 01 2015 234630 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.01.2015 23:43:58

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı