» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir karşılık bile göremeden Sevmek neymiş Yar sayende ögrendim ben NasıL zormuş AsK benim gönLümdekisuç degil Kalp benim içimdekitaş degil SeL benim gözümdekiyaş degil Seni ne cok SevDim Ben de bir insan evladıyım ELde değil ki sevdalıyım Yar diye Bir gün yanına yatamadım Can heDER oldu AsK benim gönLümdekisuç degil Kalp benim i
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 12:52:10

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Ay Yüzlüm Yüreğin merkezine cemre düştüğü zaman Bir kez olsun mâziye bakar mısın ay yüzlüm Elimde kırmızı gül senden dilerken aman Nemrutun ateşinde yakar mısın ay yüzlüm Sımsıkı bağlanmışım saçlarının teline Kapılmış gidiyorum muhabbetin seline Sevgi dilencisiyim gözüm bakar eline Gülüşünü başıma kakar mısın ay yüzlüm Yüreğimi kanatır yârin hançer kaşları İçi
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 12:58:07

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Hayat Yokluğu var edecek kadar erdemli Yanlızlık Dünyaya haykıracak kadar yoksun Sen Beni yokluğunla sınayacak kadar acımasız ve ben Kendimle kavgalı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.12.2012 13:03:39

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Yordu Gözyaşlarım gözlerimi Yorgun düştü yüreğim Söylemek istediğini anlatamamaktan Yordun yüreğimi sevdiğim Kendini saklamaktan alıntı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.12.2012 13:05:31

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı