» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • ıslanacaksan tepeden tırnağa ıslanacaksın en güzelinden yağ kurban olduğum Upload resim islanmak Suleguzel 201304221309 jpg
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.04.2013 13:10:28

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • ben seni büyük sevdim İçin nasıl ıslanır ağladıkça yaş sokaklar gibisindir taş olmuş yüreğinle Öyle bi halde iken karşılaştım seninle ıslak kaldırımlarda Omuzumamıydı nazik çarpışınyoksa yüreğinmi değmişti yüreğime Başın önde nasıl sessizce geçip gitmiştin yanımdan Hadi gel der gibi yavaşladı adımların Usulca dönüp bakmıştım sanasende bana Demem o ki aşk en güzel
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.04.2013 13:29:16

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • çok güzel harıkasın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:50:32

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Beni Benimle Anla Yağmur dindi sevgilim Her şey bir resim gibi bozma Artık kırma kalbimi Artık boş yere beni yorma Başlar bir derin sızı Bağrımda kalır izi yapma Sevinçlerimi çalma Birdaha geri gelmez ömrüm Ruhumu benden alma Yıllar geçti sevgilim Her şey bir masal gibi oysa Başka bir şey istemem Senden başka kimseyi sevmem Başlar bir derin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:53:40

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı