» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Gözbebeğimsin bodyText style= margin 0cm 0cm 6pt Karanlıgın soguk ve dilsiz duvarlarına senin mutluluklarının figürlerini ciziyorum Islak kaldırımları senin tatlı sesinle asındıroyum Günese kapalı tüm bedenimin sevgi perdelerini araladım senin günesi andıran gül yüzüne Sevdigim seninle actım günese ve umuda gözlerimi Yitirdigim günesi senin yüzünde buldum Susamıstım sevgiye Kana kana ictim sevgini
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.08.2010 23:09:38

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Erinmeyip hece hece kelime kelime okudum ve düşündüm grçekten seven bir yürek bu denli uzun cümeler kurarmıydı Bana göre hayır Okurken aklıma gelen şu oldu Sevdiğini aldatan bir kişi böylesine uzun dolambaçlı yoldan yürüyüp dolombaçlı karışık cümleler kurar diye düşündüm ve karar verdim ki bu yazıyı yazan gerçekten seven birisi değilmiş Nokta
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.09.2010 01:32:33

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • jargon demekki sevmiyor veya sevilmiyorsun ki karşılaşamıyorsun Sevenler hisseder hissederek sevdiğinin geçeceği yolu gözler veya sevdiğinin geçeceği caddenin başında bekler Yani görmek için illa birşeyler yapar Gün eksilmesin pencerenizden
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.09.2010 00:55:47

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı