» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Geldiğin Günü Bayram İlan Edeceğim Geldiğin günü bayram ilan edeceğim kendime Adaklar adamışım yoluna gelişine Hiç ayrılmaksızın sarılacağım boynuna Tükenmez sevgilim bu aşk bu sevgi tükenmez Mağdur edemeyecek artık kimseler beni Tutacak bir el başımı yaslayacağım omuzun olacak Gözlerimizle konuşacak sevişeceğiz Tükenmez sevgilim bu aşk bu sevgi tükenmez Sabahla
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.12.2014 12:39:02

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Hani Olur Ya Olur ya bir gün çıkar gelirsen Karanklıklar arkasından Gittiğini yok olduğunu düşünürken Yeniden karşımda öylece durursan Hani olut ya
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.12.2014 12:43:33

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Seviyorum Siyah perçemini kaşına dökmüş Bakışlarım seni üzmesin der gibi Güzel gözlerinde parlayan sevgi ışığı Seni seviyorum seviyorum der gibi Aşkı yüreğimi yakıp kavuran Büyük bir kasırga rüzgar yel gibi Dokunursam üzerim incitirim belki Uzaktan severim seni bir tanem el gibi Sevgi UZ
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.12.2014 13:04:05

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Gelmedin Gitti Sabahlara kadar yollarını bekledim Gelmedin sevgilim gelmedin gitti Rüyalara yattım hayallere daldım Gelmedin sevgilim gelmedin gitti Sabahı edemiyor bu insafsız gözlerim Her kelime de seni sayıklıyor sözlerim Saatler kalsa da gelişine yine de özlerim Gelmedin sevgilim gelmedin gitti Bedenim kor ateşler içinde yanıyor Kalbim senin heyecanınla ç
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.12.2014 13:10:43

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı