» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Seven Ne Yapmaz Bana kollarını uzatsan biraz Sana kul olurum seven ne yapmaz Gel öldür bu ömür böyle tükensin Sana bin can feda seven ne yapmaz Bu gönül uğruna neye katlanmaz Öl desen ölürüm seven ne yapmaz Gel öldür bu ömür böyle tükensin Sana bin can feda seven ne yapmaz
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2013 12:40:20

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Tek Dileğimsin Sessiz uzaklara sensiz tuzaklara Düşecek gönlüm yine bir başına Sorular hep yanıtsız geceler hep kaygısız Yanarım sensiz sabahlara Bitmedi ki dertlerim dinmedi hiç özlemim Gitme sen tek dilegimsin Düşler hep canlanacak hüzünler yok olacak Dudaklarım elbet seni bulacak Düşler hep canlanacak hüzünler yok olacak Solan güller açacak Bitmedi k
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2013 12:42:51

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • NİL BURAK Olmaz Olmaz Deme İçimden geçeni sana anlatabilsem Kalbimin sesini bir dinletebilsem Dizine yaslansam bir çocuk gibi Sanki ayrılmış da kavuşmuş gibi Olmaz olmaz deme hiç Olmaz olmaz sevgilim Zaman neler gösterir Belli olmaz sevgilim Bir soru sorulsa cevabım sensin Günahım olsa da sevabım sensin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2013 12:49:51

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • O Kadın Ben Olsam Ansızın bir rüzgar çıksa Saçlarını dağıtsa Çocuksu saçlarını Ben üşüsem Uzaklarda bir yerlerde Tanımadığın bilmediğin Ama yüreğinde özlediğin O kadın ben olsam Başucunda özlediğin Bir kadın adını seslense Özlediğin o kadın O kadın ben olsam Ansızın bir yağmur yağsa Birden ıslansam Sımsıkı sarılsan bana Öylece kalsan
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2013 12:58:16

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Deniz Seki Adaletsiz Seçim dünyada inanmazdım biteceğine beni böyle bırakıp gideceğine şarkıların günahı yok acıtan sensin içini hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi hayalin kırılınca imkansızı umunca korkular gerçek olunca göz yaşım ahh kurumuyor bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor ben unuttum desemde yerin hala dolmuyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.03.2013 12:37:47

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Teoman RomantikAşk ve Gurur sensizlik neymiş tenime canıma sor celladım ol gel bana son arzumu sor ne bir sigara ne de ucu yanık bir resim ne bir itiraf bileyim ki baharda ben boşuna ölmedim tek arzum var romantik bir oyun yine seninle baharda sensiz olmak ne kadar zor güneşim olsan ısıtsan çok mu zor boş adamın loş ışığı bi daha
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2013 12:50:31

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • bu baharda sensiz olmak ne kadar zor güneşim olsan ısıtsan çok mu zor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2013 12:52:54

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Ondört Bahar Saclarima vurdu ayrilik aylari Bir seni cok sevdim Bir de baharlari Bir seni özledim Bir seni bekledim Unuttum gidenleri Gidenler dönmüyor geri Yollarima cikma cikarsan hic acimam Gözlerime bakma bakarsan dayanamam Bilirsin sen beni ne cok sevdim seni Ah seni bekleyeli belki 14 bahar gecti Saclarima vurdu ayrilik aylari Bir seni cok
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 18:11:48

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Melih Görgün Yüreğim Yanar 2009 Sarki Sozu Bir sözün ah yeter anlasana Gönül hasret bir dokunuşuna Hasretim ah beni yormasana Ölürüm sebep olmasana Bir yemin ah bir dua gibisin Yüreğim bilir yüreğimsin Sen benim ah ecelim gibisin Ne zaman bana güleceksin Yüreğim yanar ah dokunma Üzülür bu can ah ağlatma Beni ellere mahkum ettin Yanarım hasret çoğalınca
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 18:16:18

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Efkârlıyım Efkarlıyım başım duman Sitemim var ey koca çınar Zor günümde nicesini andım Muhabbet yetmezmiş bilmedim Dün bugün dedim gönlüm avuttum Yarın yetmezmiş bilmedim Dert bir yandan Sevda bir yandan Derman yetmezmiş bilmedim Sitem ne çare Şu dünyanın haline kandım Ben yalnızmışım bilmedim Gönül için için yanar da Sabır yetmezmiş bilmedim Sitem ne çare Efkarlıyım başım duman Sitemim var ey koc
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:44:26

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Başıma Gelenler Favorim Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Boşuna arama bulamazsın beni Ne yapsan bir daha
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:45:48

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı