» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • her şeye susuyorum artık susuzluğum dilimin ucu kemiksiz ölümlerden ölüm beğendim üzerime olmadı zor günler için sakladığım bir intihar vardı cebimde çıkarttım baktım kurtlanmış sebebi var elbet bu gözyaşlarının anlamaya çalışmayın anlayın bir ressamın tuvalinden düştüm hiçbir renk kurtaramadı beni beyazlar giymiş bir duygunun içinde ismim sırdır artık bir kaç ince sızım var görüşlerinize hazırdı
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.04.2008 15:13:53

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • BİR DAHA AŞIK OLAMAM BU ŞEHİRDE İKİ KEZ YIKANILMAZ Kİ BİR NEHİRDE… SULAR AKIP GİDER YÜREĞİN YİTİP GİDERKEN DEĞİŞMEZ SandIĞIN ARTIK YOK… KENDİMİZİ HİSSETTİK ASLINDA YOK YOK BECEREMEDİK ASLINDA … YALNIZLIKTAN BAK KORKTUK GALİBA KOPTUK KENDİMİZDEN YENİLDİK BİR DAHA CANIMI YAKAMAZ HİÇ KİMSE UZAK DUR BENDEN EY AŞK MÜMKÜNSE BİR DAHA CANIMI YAKAMAZ HİÇ KİMSE UZAK DUR ANLA BENİ AŞK MÜMKÜNSE ZAMAN AKIP Gİ
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.04.2008 15:16:04

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • DÜŞÜNÜP DÜŞÜMDEN AYRI KALDIĞIM sevipte söyleyemediğim şarkılar var bir dizesini asla hatırlayamadığım şiirler keşke keşke o ben olsaydım dediğim hikaye kadınları düşlerim var uyandığımda yalnızca başını hatırladığım ve asla sonuna kadar görmeyi beceremediğim bir adam var düşümde tam dokunacakkken uyandırıldığım bir adam sonumuzun ne olacağını hiç öğrenemediğim düşümde bir adam var benim mi bilem
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.04.2008 15:17:48

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • FUNDA ARAR SON DANS Ben hep aynı ben Bir küçük sitem Sen Değiştin sen Yok sıcak bir ten Ağladım sana endişe ettim Söz değil bir tek dokunmak istedim Yalnızım şimdi ilk gece gibi Sanki kapıyı çalıp gireceksin içeri Güneşi görmez oldu gözlerim Ay ışığında seni hep özlerim Bu kadarı yetmiyor ki sevgilim Hadi gel yine dans edelim Neye yorsam rüyamı bilemedim Aşkı aramaktan bende vazgeçtim Olmuyor bili
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.04.2008 15:20:09

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Gidişin var ya Hem ömür gibiydi hem bir anlık Bitmesin isterdim kal isterdim Kalmadın kalamadın gel bak gülümseyerek Şimdi havada nasıl uçuşuyor yalnızlık Sensizlik dalgasız bir deniz oldu Gönlümde bir koyu karanlık Umutları sökülmüş bir beden bıraktın ardında Bir de arkadaş bile olamadığım bir görsen kükreyerek Havada nasıl uçuşuyor yalnızlık Turgut Uzdu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.04.2008 15:24:10

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • TATLICADI Demişki Kendini yalnız hissettiğinde Doğru yöne bak Doğru yön ne tarafta ki Sağ mı Sol mu Bu Cevap Asia Tarafından 14 04 2008 005615 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.04.2008 00:52:32

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yürürken sağına soluna bazende arkana bak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.04.2008 01:10:27

» Cevap Veren ismihan

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Güzelll
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.05.2012 12:29:40

» Cevap Veren ismihan

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Başlamak için en uygun zamanı beklerseniz hiç başlamayabilirsiniz şimdi başlayın şu anda bulunduğunuz yerden elinizdekilerle başlayın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.05.2012 12:57:10

» Cevap Veren ismihan

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Unutma Hangi Uçurumun Kıyısında Olursan Ol Yüreğine Bir Gül Çiz Her Zaman Heybende Biraz Umut Yedeğinde Sevgi Kırıntıları Bulunsun Yüzünüzden Gülümseme Kalbinizden Umut Eksik Olmasın Mutluluğunuz Her Daim Sürsün Yeni hafta kazancınıza bereket işlerinizde kolaylıklar getirsin Sağlıklı Olun Mutlu Olun Sevgi İle Kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.08.2012 08:59:38

» Cevap Veren ismihan

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • İnsan yağmur gibi olmalı herkesi ıslatabilmeli Rahmeti kuşanıp herkese her şeye merhamet etmeli İnsan sözünü yağmur gibi yumuşakça indirmeli kulaklara Kırıp dökmemeli damla damla söylemeli ince ince sevmeli Şefkatli olup kimseyi küçümsememeli hor görmemeli kimsenin dalını kırmamalı İnsan yağmur gibi bir görünmeli bir saklanmalı Öyle ince olmalı ki ihtiyaç duyan onu dizi dibinde bulmalı ihtiyaç bit
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.08.2012 09:01:31

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı