» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Denenmemiş Sevdalar Beyaz bir kağıda yazıyorum seni tüm saflığınıiçten güzelliğini satırlara dökmek için Yeni bir başlangıçtır yeni bir sayfa Yeni bir sevdanın müjdesidir belki de seni tanıma ihtimalini yüreğimde yaşatırken Hayatına bir anda girebilmek bana seni sende yaşamak güzel gülümseyişin kibar ve sevecenliğinadam gibi adam durusun ben her ne kadar seni göremesem de iç
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.03.2012 18:04:35

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir tek dileğim var sen mutlu ol yeter sözlerini sana adıyorum içimdeki dualarda seni görememe ihtimalini düşünürken gözümdeki yaşlar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 31.03.2012 10:45:47

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Tuttum yüreğimden çıkardım seni Yüreğim ağladı Tuttum hayatımdan sildim seni Hayat bomboş kaldı Ama beraberliğin de Hep içimi açtı Upload resim 1911982 full Nazlican 201204021236 jpg
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2012 12:37:10

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • BAZI ANLAR Bazı anlar vardır gülersin yüreğinin acısını bastırmak pahasına Bazı anlar vardır gözlerinle konuşursun Bilirsin ki kelimeler yetmez anlatmaya içinde taşıdığın sevgiyi Bazı anlar vardır ellerini uzatırsın hissetmek için taşıdığın sevginin büyüklüğünü sonra korkarsın inciltilmekten narince bırakırsın Bazı anlar vardır haykırmak gelsede içinden fısıltıyla söylersin seni seviyorum ları Up
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2012 12:38:58

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen Sen esirliğim ve hürriyetimsin Çıplak bir yaz gecesi gibi Yanan etimsin Sen memleketimsin Sen ela gözlerinde yeşil hareler Sen büyük güzel ve muzaffer Ve Ulaşıldıkça ulaşılmaz olan Hasretimsin Nazım HİKMET Upload resim 1025125 full Nazlican 201204021240 jpg
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2012 12:40:45

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı