» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok Canım Yanıyor gecede sevdayı gördüm sevdada geceyi ve sonra karanlıktı her şey bak canım yanıyor aşk üstüme yıkıldı söylediğin sözler ince tozlarıyla yürek kıvrımlarıma üzüldük ağladık belki de aslında bilmiyorduk dururmuyduk sözümüzde gerçekten ikimizde söylesene hiç mi dile gelmeyendim çok mu dert verdim özür dilerim sade
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.05.2009 20:14:16

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk hep can yakıyor insanlar ne kadar çok acı çekmeyi seviyorki hep ona doğru gidiyor
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.05.2009 22:26:59

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Ayla Dikmen Aşk Defteri Açtım aşk defterimi Hatırladım sevdiklerimi Her birisi bir başka alemdi Aramadım o günlerimi İlk sevgilim hangisi Nasıl yaktım bunca ateşi İnanmazdım görmesem karşımda Aşk tüten bu yüzleri Kimi ağlattı beni kimi güldürdü Kimisi hiç sevmedi sever göründü Açtım aşk defterimi Canlandı hatıralar Gülen resimlerin arkasından Aynı sevgili bakar Unuttum geçmişler Unuttum o günleri
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.05.2009 18:00:48

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • her yağmur damlasında adını gizliyorum gecenin son saatinde gelmeni bekliyorum başım dik yüzüm ak sadece canım yanıyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2015 17:09:03

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı