» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • BEN YAĞMURSAM Ben yağmursam Ne zaman nerede yağacağım bilinmez Damlasında çok şey anlatırım görünmez Kaybolurmu tılsımı düştüğünde yere Söylenmez Ben yağmurum Yağarsam dolu dolu Ağlamışım demektir Çizelersem burukluk katıyorum Kar ı da yanıma alıp yağıyorsam Öfkeliyim kanıyorum demektir Ben yağmursam Mevsiminde seçili umutları yüzlere bırakıyorum demektir Ben yağmurum Adında rahmet bereketin
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.06.2009 10:30:57

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Seni yağmurdan sonra seveceğim Kimse bilmeyecek herkesten gizleyeceğim Yağmurdan sonra toprak kokusu olacak havada Seninle gökkuşağının altından geçeceğim Seni yağmurdan sonra seveceğim Ve seni sevdiğimi kimseye söylemeyeceğim Belki bu dünya gözüyle gördüğüm son yağmur olacak Islak kaldırımlarda sırılsıklam yürüyeceğim Ben seni yağmurdan sonra seveceğim Ve bir gün ölürsem ela gözlerinde öleceğim
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.06.2009 20:27:16

» Cevap Veren Hafize

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • çok güzel harikasın yağmur adam
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.06.2009 20:43:50

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Ben Yağmur Yüklü Bulutum Son kibrit çöpüm gibi Sakladım seni Rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik Yakmadım seni Ben yağmur yüklü bir bulutum Kime çarpsam ağlarım Artık sabah olmaz Bu kentte bana Tutmaz kimseler sigara bile Düştüğün yere saplanmış bakışlarım Bakmaz kimseler bakamaz Artık bu kentte sabah olmaz Ben yağmur yüklü bir bulutum Kime çarpsam ağlarım Kime çarpsam kendimi Ve bölsem milyarlar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.06.2009 23:28:41

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • çok güzel harikasın yağmur adam
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.02.2012 08:57:07

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı