» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben Seni Seven Kadın Boşlukta bir noktayım Senden uzak sanki rüyadayım Etrafımda gölgeler dört duvar Seni arar kollarım Yalnızlık yollar gibi uzar gider Korkar sendelerim Özlerim anlatamam sensiz yapamam kararır gözlerim Ben seni seven kadın Benim olman için bilsen neler yapardım Kendi dünyama alırdım yanıma Oradan sonsuzluğa sürer Acircşkım Seninle
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:48:31

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Dokun Bana Dostluğun bana yetmiyor Konuşurken düşlüyorum ellerini Özlüyorum dokun dokun bana Ne olur dokun bana Sevmek dokunmak demiştin Biliyorum sürmese de Eskiye benzemese de Hala benim tek ezberim Dokun dokun bana Ne olur dokun bana Dinlemek beni kesmiyor Hasreti hafifletmiyor Dokun bana gizli olsun Dokun ne olursun dokun Alıştığım e
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2013 12:56:42

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Dinle Sevgili Dinle sevgili dinle Çok zaman var yalnızım Kırıldı artık sazım Şimdi kalbimi dinle Unutulsa sevdalar Ve tatlı hatıralar Senin için hep ağlar Öksüz kalbimi dinle Ben bir yaralı kuşum Yürekten vurulmuşum Severek yorulmuşum Şu kırık kalbi dinle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.04.2013 12:18:52

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı